FİLİZ’DEN ÇAL VE BEKİLLİ ÇIKARMASI

FİLİZ’DEN ÇAL VE BEKİLLİ ÇIKARMASI

‘Gidilmedik Yer, Sıkılmadık El Bırakmayacağız’ hedefiyle yola çıkan Ak Parti İl Başkanı Necip Filiz, Çal ve Bekilli İlçeleri’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Denizli il Başkanlığı’na getirildiği günden itibaren İlçe ziyaretlerine önem veren İl Başkanı Necip Filiz; Çal ve Bekilli İlçeleri’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Çal ve Bekilli İlçelerin’e yapılan ziyaretlerde İl başkanı Necip Filiz’e İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Halil Turan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Faik İşmar ve Nurettin Kılıç eşlik etti. Programın ilk durağı AK Parti Çal İlçe Teşkilatı oldu. Çal İlçe başkanı Ahmet Kocagöz ve üyeleri ile toplantının ardındanMeclis Üyelerinden Ahmet Cemil Çelik’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sunan heyet ardından Süller Mahallesi’ne geçerek Parti kurucularından Mustafa Dikmen ile görüştü. Başkan Filiz ve beraberindekiler, bu ziyaretin ardından Bekilli İlçesi’ne doğru hareket ettiler. Bekilli İlçe Başkanı Halil Karagöz’den çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi alan Başkan Filiz; Bekilli İlçesi’ne bağlı Gömce, Sırıklı, Poyrazlı Mahalleri’nde mahalle muhtarları, mahalle başkanları ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Dilekleri ve istekleri konusunda istişarelerde bulundu.

“ONLARIN DERTLERİ BİZİM DERTLERİMİZ”

‘Gidilmedik Yer, Sıkılmadık El Bırakmayacağız’ hedefiyle çıktıkları bu ziyaretlerde İlçe gezilerine ara vermeden devam edeceklerini dile getiren AK Parti İl Başkanı Necip Filiz;”Seçimden seçime değil, her zaman halkımızla yan yanayız. Onların dertleri bizim dertlerimiz. Onların istek ve dilekleri bizim için önemli” diye konuştu.

“HER ŞEY TÜRKİYE İÇİN”

Esnaf ziyaretleri ve kahve toplantılarıyla vatandaşlarla sohbet edip dertlerini dinleyen Başkan Necip Filiz ve beraberindekiler, gündemdeki konular hakkında da merak edilen sorulara yanıt verdiler. Özellikle Başkanlık sistemi konusunda gelen sorulara cevap veren Başkan Filiz vatandaşları bu konuyla ilgili aydınlattı. Ülkemizin içte ve dışta düşmanlarının çok olduğundan ve zorlu bir süreçten geçildiğini belirten Başkan Filiz; “ Yenikapı ruhunun devam etmesine, birlik ve beraberliğe, Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi konularına vurgu yaparak; Her şey Türkiye için” dedi.

SON DURAK; BEKİLLİ HALK EĞİTİM MERKEZİ

Başkan Filiz; Bekilli Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ‘İşaret Dili’, ‘Hasta Kabul’ ‘Ağaç Budama Teknikleri’ eğitimlerine katılan kursiyerleri ders sırasında ziyaret ederek bir süre derslere iştirak etti. Eğitmenler ve Kursiyerlerin istek ve dileklerini de dinleyen Başkan Filiz başarılar dileyerek Çal ve Bekilli İlçe gezilerini tamamladı.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir