EVTEKS Fuarı, 25. kez kapılarını açıyor

EVTEKS Fuarı,  25. kez kapılarını açıyor

Dünyanın en büyük ev tekstili fuarlarından olan ‘EVTEKS İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’, 23-27 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da 25’inci kez kapılarını aralıyor. ‘Yerel Dünya Televizyonu’ DRT Denizli; programları ve stantlardan özel röportajlarla fuarın nabzını tutuyor.

Dünyanın en büyük ev tekstili fuarlarından olan ‘EVTEKS İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’, 23-27 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da 25’inci kez kapılarını aralıyor. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin ajandasında yer alan Fuarı, CNR EXPO Yeşilköy’de, yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayacak. Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB tarafından desteklenen 2 bini aşkın markanın yer aldığı fuarda, ünlü tasarımcılar 2020 ev tekstili trendleri sergilenecek. Denizli; Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise 2. büyük Ev Tekstili Fuarı EVTEKS 2019’de 95 firma ile temsil edilecek.

FUAR, ULUSLARARASI TİCARETİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYACAK

EVTEKS, her yıl global sektör profesyonelleri tarafından heyecanla takip edilen bir fuar olmasının yanında, başta Türk ev tekstili sanayicileri, Avrupa ve bölge ülkelerden katılan sektör üreticilerinin ihracatına katkı sağlamaya devam ediyor. Sektörün güçlü örgütü Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (TETSİAD) işbirliğinde düzenlenen EVTEKS, ziyaretçilerini 2 bin markanın yüzbinlerce ürününü bir arada görme imkanı sunacak. Özel alanda yapılacak B2B İkili iş görüşmeleri, uluslararası ticareti bir adım öteye taşıyacak.

DRT DENİZLİ, FUARIN NABZINI TUTACAK

‘Yerel Dünya Televizyonu’; DRT Denizli; yayınları, programları ve stantlardan özel röportajları ile Evteks fuarına katılan Denizli firmalarını İstanbul’da da yalnız bırakmayacak. EVTEKS 2019, DRT Denizli ile evlerinizde, ekranlarınızda olacak. DRT Denizli, EVTEKS 2019’u adım adım izleyecek, ‘canlı yayınlar, fuardan haberler ve Denizli Stantları’ndan röportajlar’ ile dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarından biri olan ev tekstil fuarını ekranlarınıza, evlerinize taşıyacak. Evteks’in yıldızı bu yıl yine Türkiye ve Denizli olacak.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir