EROL AKÇA OĞLUNU EVLENDİRİYOR..

EROL AKÇA OĞLUNU EVLENDİRİYOR..

Denizlili işadamı Erol Akça, oğlu Oğuz Akça’yı evlendiriyor. Serpil-Erol Akça’nın inşaat mühendisi oğulları Oğuz Akça ile işadamı Veysel Şanlıalp ile eşi Suzan Şanlıalp’in kızı avukat Hatice Şanlıalp; bu Cumartesi saat; 17.00 ile 21.00 arasında Göveçlik Kültür Sitesi’nde düzenlenecek nikah töreni ile dünya evine girecek. Bir dizi temel atma ve açılışlar için Denizli’ye gelecek olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de nikaha katılacağı öğrenildi.

Denizli’nin köklü firmalarından Akça Şirketler Topluluğu’nun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Akça, oğlu Oğuz Akça’yı evlendiriyor.. Serpil-Erol Akça’nın inşaat mühendisi oğulları Oğuz Akça ile Dünya Köfte Denizli Şubesi işletmecisi işadamı Veysel Şanlıalp ile eşi Suzan Şanlıalp’in kızı avukat Hatice Şanlıalp; 12 Kasım Cumartesi günü saat; 17.00 ile 21.00 arasında Göveçlik Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilecek mevlüd-i şerifli nikah töreni ile dünya evine giriyor..

NİKAHA BAKAN ZEYBEKCİ DE KATILACAK

12 Kasım Cumartesi günü saat; 14.30’da törenin “gelin alma bölümü” gerçekleştirilecek. Genç çiftin nikahları ise aynı gün saat; 18.00’da kıyılacak. Son dakika bilgilerine göre; Nikaha bir dizi temel atma ve açılışlar için Denizli’ye gelecek olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katılacağı öğrenildi.. Hatice Şanlıalp ile Oğuz Akça’nın nikah törenine tüm Denizli Halkı davet edilirken, DRT DENİZLİ olarak biz de genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz..

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir