EROL AKÇA OĞLUNU EVLENDİRDİ

EROL AKÇA OĞLUNU EVLENDİRDİ

Akça ailesine bir gelin daha geldi. Akça Kurucuları merhum Abdullah Akça ile Neslihan Akça’nın en küçük oğlu İşadamı Erol Akça, en büyük oğlu Oğuz Akça’yı evlendirdi. Serpil-Erol Akça’nın oğlu İnşaat Mühendisi Oğuz Akça ile Dünya Köfte Denizli Şubesi’nin sahibi Veysel-Suzan Şanlıalp çiftinin biricik kızı Avukat Hatice Şanlıalp Kültür Sitesi’nde kıyılan nikahla dünya evine girdi. Nikah törenine Ekonomi Bakanı Zeybekci de katıldı.

Denizlili işadamı Erol akça, oğlu Oğuz Akça’yı evlendirdi. Serpil-Erol Akça çiftinin inşaat mühendisi oğulları Oğuz Akça ile işadamı Veysel Şanlıalp ile eşi Suzan Şanlıalp’in kızı avukat Hatice Şanlıalp; geçtiğimiz haftasonu Göveçlik Kültür Sitesi Düğün ve Toplantı Salonu’nda düzenlenen mevlid’li nikah töreni ile dünya evine girdi. Nikaha; bir dizi temel atma ve açılışlar için Denizli’ye gelecek olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de katıldı.

Akça ailesine bir gelin daha geldi. Akça Kurucuları merhum Abdullah Akça ile Neslihan Akça’nın en küçük oğlu İşadamı Erol Akça, oğlu Oğuz Akça’yı evlendirdi. Serpil-Erol Akça’nın en büyük oğlu İnşaat Mühendisi Oğuz Akça ile Dünya Köfteleri Denizli Şubesi’nin sahibi Veysel-Suzan Şanlıalp ailelerinin biricik Avukat kızı Hatice Şanlıalp ile Kültür Sitesi’nde dünya evine girdi.

 

Genç çiftin Mevlid’li düğün törenine yaklaşık 4 bin davetli katılırken, düğünde Denizli Protokolü de tam kadro hazır bulundu. Başta Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci olmak üzere, Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Doğan Kaya, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Ak Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, önceki dönem Ak Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, Denizli Ak Parti İl Başkanı Necip Filiz, Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Yücel Güngör, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Tavas Belediye Başkanı Turan Veli Akyol, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ile iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim de katıldı.

Hatice-Oğuz Akça’nın nikahını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken, şahitliklerini ise “Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Doğan Kaya, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Ak Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, önceki dönem Ak Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel ve iki aileden isimler” yaptı. Biz de DRT Denizli olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir