ERDOĞAN, YILDIRIM VE GERGERLİ’Yİ AĞIRLADI

ERDOĞAN, YILDIRIM VE GERGERLİ’Yİ AĞIRLADI

Yeni Eximbank kredileri ve ihracata yönelik diğer finans kaynaklarıyla ilgili toplantıya katılmak üzere Denizli’ye gelen Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ve Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli, Denizli Ticaret Odasını ziyaret etti.

Ziyarette, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert hazır bulundu.

Başkan Uğur Erdoğan, ziyaret ve toplantı dolayısıyla Yıldırım ve Gergerli’ye teşekkür ederek, “İşadamlarımızın, ekonomiye daha fazla katkı sağlamaları için çeşitli kaynaklara ulaşmaları çok önemlidir. Bunların başında da Eximbank kredileri gelmektedir. Türk Eximbank ve Kredi Garanti Fonu ortaklığında sağlanan anlaşma sonrasında ihracatçılarımız, Eximbank kaynaklarına daha kolay ulaşacaklardır. Bunun için sizlere teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu son düzenlemeler ile ilgili bilgiler vermek için ilk olarak Denizli’yi seçmeniz, iş alemi olarak bizleri memnun etmiştir.” dedi.  

Yıldırım ve Gergerli kendilerini ağırlamaları dolayısıyla Başkan Erdoğan’a teşekkür ederek, ihracatçı bir il olan Denizli’nin kaynaklardan en üst seviyede yararlanmasını arzu ettiklerini söyledi. Yapılan konuşmalar sonrasında Başkan Erdoğan, ziyaret anısına Genel Müdür Yıldırım ve Gergerli çeşitli hediyeler takdim etti.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir