ENERJİ DEVİNDEN 2 BAKANLI AÇILIŞ

ENERJİ DEVİNDEN 2 BAKANLI AÇILIŞ

Enerji sektörünün önemli oyuncularından Bereket EnerjiGrubu’na ait Aydem (ADM) -Gediz (GDZ) Çağrı Merkezi, 28 Eylül 2016 Çarşambagünü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak,  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve EnerjiPiyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz’ın katılımıylaDenizli’de açılacak. Açılışı DRT Denizli naklen (canlı) yayınlayacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın, müşterimemnuniyetini artırmak ve istihdam yaratma açısından büyük önem verdiği elektrikdağıtım şirketlerinin kuracağı ‘çağrı merkezleri’nin ilki Denizli’de BereketEnerji Grubu tarafından açılacak. Denizli, Aydın, Muğla, İzmir ve Manisa’yahizmet vermek üzere kurulan ADM-GDZ Çağrı Merkezi 400 kişiye istihdamsağlayacak. Ege Bölgesi’nin 2 önemli elektrik dağıtım kuruluşunun ortak çağrımerkezi olarak hizmet verecek olan tesis 28 Eylül 2016 Çarşamba günü 2Bakan’ın; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, ve Ekonomi BakanıNihat Zeybekci’nin katılımı ile hizmete açılacak. Açılış töreni DRT Denizlitarafından da baştan sona naklen (canlı) yayınlanacak. Bereket Enerji GrubuYönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı ve Başkan Yardımcısı Ali Yağlı; açılışıyapılacak çağrı merkezinin Türkiye genelinde faaliyet gösteren 21 elektrikdağıtım şirketi arasında bir ilk olarak kendileri tarafından hayata geçirilenbir tesis olacağını vurguladılar.

ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. HAKKINDA

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., 2008 yılından itibaren Aydın,Denizli ve Muğla elektrik dağıtım hizmeti veriyor. ADM Elektrik Dağıtım, hizmetbölgesinde 1.7 milyon aboneye yıllık 9 Milyon MWh elektrik dağıtımı yaparakkesintisiz, kaliteli, güvenli ve sürekli elektrik sunmak üzere dağıtımaltyapısının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi için gereken teknolojik yatırımlarıgerçekleştiren bir kuruluş olarak tanınıyor. Müşteri odaklı çalışma anlayışıylaabonelerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan ADM Elektrik DağıtımA.Ş’nin Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 23 hizmet merkezi var.

GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. HAKKINDA

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. (Gediz Elektrik Dağıtım) ise; 2013yılından itibaren İzmir ve Manisa illerinde elektrik dağıtım hizmeti veriyor.GDZ Elektrik Dağıtım, hizmet bölgesinde 3 milyon aboneye yıllık 13,5 milyon MWhelektrik dağıtımı yaparak kesintisiz, kaliteli, güvenli ve sürekli elektriksunmak üzere dağıtım altyapısının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi içingereken teknolojik yatırımları gerçekleştirmeye özen gösteriyor. Müşteri odaklıçalışma anlayışıyla abonelerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan GDZElektrik Dağıtım A.Ş’nin  İzmir ve Manisaillerinde 35 hizmet merkezi bulunuyor. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir