“Ellerinden geleni ardına koymasınlar”

“Ellerinden geleni ardına koymasınlar”

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Başakşehir maçındaki protestolar hakkında konuştu. “Ellerinden geleni ardına koymasınlar” diyen Çetin, “ Yaptıkları çok ayıp. Burası hiçbir grubun değil Denizli halkınındır. Bu sadece Denizlispor düşmanlığıdır. Kime, nereye hizmet ettiklerini ve maç öncesi kimlerle buluştuklarını da çok iyi biliyoruz” diyerek yeni bir tartışma konusu açtı.

Medipol Başakşehir ile 1-1 berabere kalan Yukatel Denizlispor maç sonu Başkan Ali Çetin mutluydu. “Yenemiyorsan, yenilmeyeceksin” diyen Çetin, “ Oyuncularımız iyi oynadık. 3 puan bekliyorduk ama olmadı. Son dakikaya kadar mücadele ettiler. Son top gol olsa şimdi farklı şeyler konuşuyor olacaktık. Hayırlı olsun” dedi.

“KİME HİZMET ETTİKLERİNİ BİLİYORUZ”

Maç önü, maç sırasında ve maç sonrası taraftarların yoğun tepkisiyle karşılaşan Başkan Ali Çetin, şu sözleri söyledi:

“ Onlar bizim kardeşimiz. Ellerinden geleni ardına koymasınlar. Yaptıkları ayıp. Kime hizmet ettiklerini biliyoruz. Maçtan önceki gece kimlerle buluştular, bunları da biliyoruz. Grubun içinde çok temiz aile çocukları var. Ailelerine sesleniyorum; çocuklarını bu gruplardan çekip alsınlar. Bunlar Denizlispor sevdası olarak değil, başka amaçlar için hareket ediyorlar. Bizi üzen bu… Biz dimdik ayaktayız. Protestolara boyun eğecek değiliz. Denizlispor çok iyi yerlerde olacak. Sözümüzü tuttuktan sonra zaten gideceğiz. O zamana kadar görevimizin başındayız. Ligde kalıcı bir Denizlispor oluşturana kadar biz yerimizdeyiz”

“VEREMEYECEK HESABIMIZ YOK”

“Bizim veremeyecek hesabımız yok” şeklinde sözlerine devam eden Çetin, “ İlçelere bilet dağıtmadık. Haksızlık yapıyorlar. Milli Eğitim Müdürlüğü’ne dilekçe yazdık. Hayatında hiç maça gelmemiş, stadyum yüzü görmemiş çocuklarımızı kendi imkanlarımızla getirip maç izletiyoruz. İlk olarak Acıpayam’dan başladık. Diğer ilçelerde de bu çalışma olacak. Ayrıca bizimde katkımız olsun diye kendi işyerlerinden taraftar getirenler oluyor. Bununda parasını cebinden veriyorlar. ‘Betoncu hesap ver’ diye bağırıyorlar ya bizim veremeyecek hiçbir hesabımız yok. Ne zaman, nerede hesap soracaklarsa biz hazırız. Gider hesabımızı da koçlar gibi veririz. O konuda hiç rahatsızlıkları olmasın. ‘Biz hesabımızı görmek istiyoruz’ desinler, gelsinler, ben kulüpte istedikleri saatte muhasebeyi açarım, hesabımızı veririz” diye konuştu.

“BORCU 26 MİLYON TL’YE DÜŞÜRDÜK”

Devre arasına kadar hedeflerinin 22 puan olduğunu ifade eden Başkan Çetin, kulübün borcunu da 57 Milyon TL’den 26 Milyon TL’ye düşürdüklerini açıkladı. “Bugün lig bitmiş olsa borcumuz 26 Milyon TL idi” diyen Başkan Çetin, “Ciddi miktarda borcumuzu azalttık. ‘Hesap versene’ diye soruyorlar. İşte hesap burada gelsinler verelim hesabı” şeklinde konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir