EFSANELER TURNUVADA OLACAK…

EFSANELER TURNUVADA OLACAK…

Çameli de sporun toplumsal bir ihtiyaç olduğunu savunan gençler “Çameli, Gençlik Futbol Turnuvası” düzenleyecek. 16 Temmuz-16 Ağustos arasında gerçekleştirilecek olan turnuvaya Türk futbolunun efsane isimleri de katılacak.

Çameli’nde futbol heyacanı yaşanacak. Çameli Gençlik Futbol Turnuvası heyecanı 1 ay boyunca ilçede heyecan kasırgasına neden olacak.

4 BÜYÜK EFSANE ÇAMELİ DE OLACAK
16 Temmuz-16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan turnuvaya Türk futbolunun efsane isimleri de katılacak. 4 büyüklerde forma giymiş olan eski futbolcular büyük heyecana renk katacak. Trabzonspor’un efsanesi İbrahima Yattara, Beşiktaş’ın asi çocuğu Ahmet Dursun, Galatasaraylı Evren Turhan ve Fenerbahçeli Tuncay Şanlı, turnuvaya renk katacaklar ve karşılaşmaları yerinde takip edecekler.

ŞAMPİYONA 1500 TL ÖDÜL
Türkiye’nin her yerinden takımların katılabileceği turnuvada başvurular 15 Temmuz’da sona erecek ve 16 Temmuz Salı günü karşılaşmalar start alacak. Turnuvada final karşılaşması 16 Ağustos da oynanacak. Birinci olan takım 1500 TL, gol kralına ise 250 TL ödül verilecek. Turnavanın en iyi futbolcusu ise İstanbul’da 3 gün konaklamalı tatil kazanacak.

İBRAHİM ALAYONT

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir