EDREMİT: “ZİYA’DA YIRTIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ”

EDREMİT: “ZİYA’DA YIRTIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ”

Denizlispor Kulüp Doktoru Ahmet Edremit yeşil siyahlılardaki sakat oyuncularla ilgili bilgiler verdi. Edremit, Afyon maçında sakatlanan Ziya’nın MR çekileceğini durumunun ciddi olabileceğini söyledi.

Yeşil siyahlılarda Sağlık Heyeti çalışmalarını sürdürüyor.  Kulüp Doktoru Ahmet Edremit, Burak Altıparmak’ın ayak bileğindeki sorunun geçtiğini ve oynayabilecek seviyeye geldiğini aktardı. Genç oyuncular Mustafa Teke ve Mustafa Özgür ise fıtık ve apandis ameliyatları oldukları için bir süre takımdan ayrı kalacak. Afyon maçında sakatlanan Ziya’nın durumu ise yapılacak kontrollerin ardından belli olacak.

“YIRTIK ÇIKARSA TEDAVİ SÜRECİ 3-4 HAFTAYI BULABİLİR”

Ziya’nın durumu hakkında net konuşmayan Kulüp Doktoru Ahmet Edremit, “ Son oynadığımız Afyon maçının son dakikalarında Ziya Alkurtarka adalesinden sakatlanmıştı. Filmini göreceğiz ve tedavisine hemen başlayacağız. Arkada tendona yakın bölgede yırtık olduğunu düşünüyoruz. Öyle olursa 3-4 haftalık bir tedavi süreci olabilir.  Ancak bu yırtığın büyüklüğüne de bağlı. Yapılacak olan tetkiklerin ardından bu belli olacak” dedi.

“TİSDELL’İ TAKİP EDECEĞİZ”

Tisdell’in Milli Takım’da tedavi olduğunu ifade eden Edremit, “ToniaTisdell, Milli Takım’da tedavi olduğunu söyledi. Onunda arka adalesinde sıkıntısı vardı. Kendisini takip edeceğiz bir sorun olması durumunda onunla da ayrı ilgileneceğiz. Burak Altıparmak’ın ise herhangi bir sorunu kalmadı. Ayak bileğinde yırtık vardı ve bunu atlattı” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir