DSO’nun yeni hizmet binası için ilk adım atıldı

DSO’nun yeni hizmet binası için ilk adım atıldı

Denizli Sanayi Odası’nın (DSO) İzmir Yolu üzerinde yapmayı planladığı yeni hizmet binası için ilk adım atıldı. DSO’nun yeni hizmet binasının ihalesi yapıldı. İnşaatın 10 ay içerisinde tamamlanması öngörülüyor.

Denizli Sanayi Odası (DSO) yeni hizmet binasının ihalesi gerçekleştirildi. Korona tedbirlerine uyularak Dedeman Otel’de gerçekleştirilen ihaleye Denizli ve farklı illerden firmalar da katıldı.

İhaleye DSO Başkan Yardımcısı ve İnşaat Komisyonu Başkanı Selim Kasapoğlu başkanlık etti. İhaleyi; Denizli firması aldı. İzmir Yolu üzerinde yapılacak yeni hizmet binası ile ilgili bilgi veren Selim Kasapoğlu, “Denizli sanayisine yakışan, gösterişten uzak ancak fonksiyonel bir bina yapmayı hedefliyoruz. 1 yılı aşkın zamandır süren proje aşamasından sonra gerçekleştirdiğimiz ihale ile inşaat sürecimizi başlatmış oluyoruz. Brüt 4 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olan binamız bodrum + 4 kattan oluşacak. Yönetim Kurulu ve meclis toplantılarının yapılacağı toplantı salonları dışında 150 kişilik bir konferans salonumuzun yer alacağı yeni binamızda hem üyelerimize daha kaliteli hizmet sunacağız hem de konuklarımızı Denizli sanayicisine yakışır bir şekilde ağırlayacağız. İnşaatımızın 10 ay içerisinde tamamlanması öngörülüyor” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir