DOĞRU HAMLELERLE DAHA İYİ YERE GELECEĞİZ

DOĞRU HAMLELERLE DAHA İYİ YERE GELECEĞİZ

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde aldığı sonuçlarla adından sıkça söz ettiren Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Doğru hamlelerle ve iyi bir organizasyonla yola devam ettiklerini ifade eden Başkan Deveciler, “Hedef büyültecek ve doğru hamlelerle daha iyi yerlere geleceğiz. Ancak Denizli halkının bu işi sahiplenmesi gerekiyor” dedi.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde oynadığı 21 maçta aldığı 10 galibiyetle ligde 7’nci sırada yer alan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te Başkan Veli Deveciler açıklamalarda bulundu. Takımlarının keyif veren bir basketbol oynadığını dile getiren Deveciler, “ Takım hem iyi hem de keyif veren bir basketbol oynuyor. Kendiliğinden de başarılar geliyor. Deplasman sorunumuz var. Deplasmanlarda da fena oynamıyoruz, her maçı sonuna kadar oynuyoruz. Son anlarda 1-2 kırılma anında hatalar yapıyoruz. Birkaç maç sonra onu da atlatıp deplasmanda da kazanmaya başlayacağız” diye konuştu.

Denizli’yi keyifli günlerin beklediğini söyleyen Başkan Deveciler, “Bizim için lig play-off’la baya uzayacak gibi görünüyor. Çok heyecan yaşayacağız, umutla bunu bekliyoruz. Doğru oyuncuları seçiyoruz. Yerli ve yabancı oyuncularda yaptığımız tercihlerin doğru olduğunu görmeye başladık. Bizim Denizli olarak belirli takımların bütçeleriyle örtüşmemiz mümkün değil. O yüzden kendimize başka misyon edinmemiz lazım. Çok değerli yerli ve yabancı oyuncular var. Bir türlü istedikleri yeri bulamamış olan; hoca, oyuncu, şehir, organizasyon olsun. Bu isimlerle çalışmaya karar verdik. Temelde hedefimiz oyuncularla ilerleyebilmek. Misyonumuz böyle olacak. Hedef büyülteceğiz. Doğru hamlelerle daha iyi yere geleceğiz. İyi bir ekibimiz ve oyuncu grubumuz var. Denizli halkının bu işi sahiplenmesi gerekiyor. Gerisi zaten kendiliğinden gelecek” ifadelerini kullandı.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir