DENİZLİ’Yİ VEKİLLER İDARE EDİYOR

DENİZLİ’Yİ VEKİLLER İDARE EDİYOR

Denizli Valiliği’nin resmi internet sitesinde yer alan protokol listesine göre; Denizli’deki 29 kamu kurum ve kuruluşunun asil yöneticisi yani; kaymakamı, müdürü ve daire başkanı yok. Bu kurumlar vekil yöneticilerle “vekaleten” idare ediliyor.

DENİZLİ’NİN 6 DUBLE KAYMAKAMI VAR

Denizli Valiliği resmi internet sitesinde Denizli’deki kamu kurum ve kuruluşları ile daire müdürlüklerinin bilgilerinin yer aldığı protokol listesi yer alıyor. Bu protokol listesine göre; Denizli’deki 29 kamu kurum ve kuruluşları ile daire müdürlükleri vekaleten idare ediliyor.

Denizli Valiliği’nin resmi internet sitesinde yer alan protokol listesine göre; Denizli’deki 29 kamu kurum ve kuruluşunun asil yöneticisi yani; kaymakamı, müdürü ve daire başkanı yok. Bu kurumlar vekil yöneticilerle “vekaleten” idare ediliyor. Pamukkale Üniversitesi, Türk Telekom İl Müdürlüğü, Pamukkale Üniversitesi genel Sekreterliği, Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı, Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Tarım, Gıda ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü, Ticaret İl Müdürlüğü, Güney Ege Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği, Denizli Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü, Denizli Valiliği Protokol Müdürlüğü, Göç İdaresi İl Müdürlüğü, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü, İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü, İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Denizli Vergi Dairesi Başkanlığı, 3 İlçe Cumhuriyet Başsavcılığı ile 9 ilçenin kaymakamlığı vekaleten yönetilenler arasında yer alıyor.

10 ASİL 9 VEKİL KAYMAKAM

Denizli Valiliği’nin resmi internet sitesinde yer alan protokol listesinde kaymakamların olduğu bölüme bakıldığında Denizli’nin 19 ilçesindeki kaymakamların 10’unun asil olduğu, 9’unun ise vekil olduğu gözlemleniyor. Denizli’nin Pamukkale, Acıpayam, Baklan, Baklan, Bekilli, Bozkurt, Buldan, Çardak, Güney ve Honaz ilçelerinin kaymakamlıkları vekaleten idare ediliyor.

DENİZLİ’DE 6 DUBLE KAYMAKAM BULUNUYOR

Son büyükşehir yasasıyla 19 ilçe olan Denizli’de toplam 13 kaymakam görev yapıyor. Denizli’de görev yapan 6 kaymakam duble görev alarak 12 ilçeyi idare ediyor. Şükrü Görücü, Hakan Alkan, Nebi Çanga, Selami Korkutata, Zafer Özçelik ve Fatih Akkaya duble kaymakamlık yaparak, ikişer ilçeyle ilgileniyor. Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü; Pamukkale Kaymakamlığı’na, Serinhisar Kaymakamı Hakan Alkan; Acıpayam Kaymakamlığı’na, Babadağ Kaymakamı Nebi Çanga; Güney Kaymakamlığı’na, Çal Kaymakamı Selami Korkutata; Bozkurt Kaymakam Vekili Zafer Özçelik; Çardak Kaymakamlığı’na Bekilli Kaymakamlığı’na ve Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya; Buldan Kaymakamlığı’na vekalet ediyor. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir