Denizli’de hafta sonu nasıl olacak?

Denizli’de hafta sonu nasıl olacak?

Kasım ayının son günü olan 30 Kasım Cumartesi günü Denizli’de çok bulutlu hava hakim olacak. Aralık ayının ilk günü ise Denizli sağanak yağışın etkisi altına girecek.

Denizli, 30 Kasım Cumartesi günü çok bulutlu ve zaman zaman sağanak yağışlı geçirdi. Peki hafta sonu Denizlilileri nasıl bir hava bekliyor? Meteroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 30 Kasım Cumartesi Günü Denizli’de çok bulutlu hava hakim olacak. Aralık Ayı’nın ilk günü ise yeniden sağanak yağış etkili olacak. Denizli, yeni haftaya ise az ve parçalı bulutlu bir havayla başlayacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nde alınan 4 günlük hava durumu şöyle gerçekleşecek:

30 Kasım Cumartesi Günü; hava, çok bulutlu olacak. Beklenen en düşük sıcaklık 11, en yüksek sıcaklık ise 18 derece olacak.

1 Aralık Pazar Günü; hava, sağanak yağışlı olacak. Beklenen en düşük sıcaklık 11, en yüksek sıcaklık ise 15 derece olacak.

2 Aralık Pazartesi Günü; hava, az bulutlu olacak. Beklenen en düşük sıcaklık 7, en yüksek sıcaklık ise 17 derece olacak.

3 Aralık Salı Günü; hava, parçalı bulutlu olacak. Beklenen en düşük sıcaklık 7, en yüksek sıcaklık ise 16 derece olacak.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir