Denizli’de genç anne çocuğuyla kayıplara karıştı!

Denizli’de genç anne çocuğuyla kayıplara karıştı!

Denizli’nin Pamukkale İlçesi’ne bağlı Dokuzkavaklar Mahallesi’nde yaşayan 39 yaşındaki Ramazan Kaplan, eşinin küçük oğlunu yanına aldığı, büyük oğlunu da evde kilitleyerek kayıplara karıştığını ileri sürdü. Eşinin neden gittiğini bilmediğini söyleyen Kaplan, “Tek isteğim oğluma kavuşmak” dedi.

İddiaya göre; Denizli’nin Pamukkale İlçesi Dokuzkavaklar Mahallesi’nde yaşayan 11 yıllık evli ve 2 çocuk annesi 31 yaşındaki Kadriye Kaplan, 20 Temmuz Cumartesi günü öğle saatlerinde 5 yaşındaki oğlu Ö.E.K.’yi de yanına alarak kimseye haber vermeden evden ayırıldı.

Eşinin 10 yaşındaki oğlu M.K.’yi de eve kilitleyerek kayıplara karıştığını ileri süren Ramazan Kaplan, polise giderek kayıp ihbarında bulundu.

9 gündür eşinden ve oğlundan hiçbir haber alamayan Ramazan Kaplan, yaptığı açıklamada; “Eşimle aramızda hiçbir sorun yoktu. Kaybolmadan 2 gün önce bana karşı tavırları değişmeye başladı. Olay günü de ortada bir şey yokken oğlumu alıp gitmiş. Büyük oğlumu ise eve kilitlemiş. Telefonları kapalı olduğu için ulaşamıyorum. Polise gidip ihbarda bulundum. 8 Temmuz’da da eşim bana bir öğretmen arkadaşının paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Aklıma kötü bir şey gelmedi. Ona inanıp 100 TL verdim ve arkadaşına postaneden göndermesini söyledim. Sonrasında da bu olay oldu. Neden gitti bilmiyorum. Ben eşimin oğlumu geri getirmesini istiyorum. Boşanma davası açacağım. Tek isteğim oğluma kavuşmak” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir