‘DENİZLİ VE TÜRKİYE KAZANMAYA DEVAM EDECEK’

‘DENİZLİ VE TÜRKİYE KAZANMAYA DEVAM EDECEK’

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı kabinede yeniden göreve getirilen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi tebrik ederek, başarılar diledi. Başkan Zolan; ““Denizli ve Türkiye kazanmaya devam edecek” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı yeni kabinenin Denizli ve Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi. Denizli’nin Bakanlar Kurulu’nda yeniden yer almasının önemli ve kent için gurur verici olduğunu kaydeden Başkan Zolan, Ekonomi Bakanlığı görevine yeniden getirilen Nihat Zeybekci’yi tebrik etti. “Denizli ve Türkiye kazanmaya devam edecek” diyen Başkan Zolan, “Sayın Nihat Zeybekci’nin, Ekonomi Bakanlığı gibi önemli bir bakanlığın başında olması bizim için gurur ve heyecan verici bir durum. Sayın Bakanımız, görevi boyunca yapmış olduğu hizmetlerle şehrimiz ve ülkemiz adına önemli işlerin altına imza atmıştır. Bu vesile ile Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci’yi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

“2023 HEDEFLERİNE DAHA GÜÇLÜ YÜRÜYECEĞİZ”
Kabinede gerçekleştirilen revizyonun Denizli ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Zolan, “Yapılan kabine revizyonu bir kan ve bayrak değişimdir. Bu tür değişimler ile ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine doğru ilerlemesi sürecek ve 2023 hedeflerine daha güçlü yürüyecektir. Kabinedeki bütün bakanlarımızı tebrik ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir