DENİZLİ OSB ŞİMDİ DAHA YEŞİL

DENİZLİ OSB ŞİMDİ DAHA YEŞİL

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Park ve Bahçeler Şefliği peyzaj çalışmaları ile sanayi bölgesine yeni bir yüz kazandırmak ve daha yeşil bir çevre için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ne yapılan düzenlemeler, görsel anlamda birçok yenilik kazandırdı. Bunlardan en yenileri de Bölge sınırları içerisinde bulunan Ticaret Merkezi alanıve OSB 1. Kısımda yer alan ana yolun sağında ve solundaki ceplerdeki peyzaj çalışmaları.

Organize Sanayi Bölgesi’nin kimliğini ortaya çıkararak, bölgeyi daha cazip hale getirmeye çalıştıklarını söyleyen Bölge Müdürü Ahmet Taş, “Peyzaj çalışmalarıyla görsel zenginliğimizi arttırdığımız bölgemiz, hak ettiği noktaya taşınacak. Bölgemize yurt dışından ve yurt içinden gelen misafirlerimiz Denizli Organize Sanayi Bölgesinin farkını görecektir.” dedi.

Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde, 2016 yılı düzenleme çalışmaları kapsamında yaklaşık 16.500 m² alanın peyzaj çalışması devam ederken,bu kapsamda 7.000 adet muhtelif fidan ve bitki dikilmiş,2.000 m² alana çimleme çalışması yapılmış.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Park ve Bahçeler Şefliğiçevre düzenleme çalışmalarıyla sanayi bölgesinin yeşil alan miktarını hızla artırmayave yeni bir boyut kazandırmaya devam ediyor.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir