Denizli hava durumu! Cuma ve pazar gününe dikkat!

Denizli hava durumu! Cuma ve pazar gününe dikkat!

Yeni haftanın ilk günlerinde yağışlı havanın etkisi altına giren Denizli’de hava, bugün ve yarın parçalı bulutlu olacak. 29 Kasım Cuma Günü tekrar yağışlı havanın etkisine girecek olan Denizli’de 30 Kasım Cumartesi Günü yeniden parçalı bulutlu hava etkili olacak. Aralık Ayı’nın ilk günü olan 1 Aralık Pazar Günü ise yeniden sağanak etkili olacak.

Yeni haftanın ilk günlerinde yağışlı havanın etkisi altına giren Denizli’de, 27 Kasım Çarşamba ve 28 Kasım Perşembe Günü parçalı bulutlu geçecek. 29 Kasım Cuma Günü tekrar yağışlı havanın etkisine girecek olan Denizli’de 30 Kasım Cumartesi Günü yeniden parçalı bulutlu hava etkili olacak. Aralık Ayı’nın ilk günü olan 1 Aralık Pazar Günü ise yeniden sağanak etkili olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nde alınan 5 günlük hava durumu şöyle gerçekleşecek:

27 Kasım Çarşamba Günü; hava, parçalı bulutlu olacak. Beklenen en düşük sıcaklık 7, en yüksek sıcaklık ise 18 derece olacak.

28 Kasım Perşembe Günü; hava, parçalı bulutlu olacak. Beklenen en düşük sıcaklık 7, en yüksek sıcaklık ise 18 derece olacak.

29 Kasım Cuma Günü; hava, sağanak yağışlı olacak. Beklenen en düşük sıcaklık 10, en yüksek sıcaklık ise 17 derece olacak.

30 Kasım Cumartesi Günü; hava, parçalı bulutlu olacak. Beklenen en düşük sıcaklık 12, en yüksek sıcaklık ise 18 derece olacak.

1 Aralık Pazar Günü; hava, sağanak yağışlı olacak. Beklenen en düşük sıcaklık 10, en yüksek sıcaklık ise 15 derece olacak.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir