DENİZLİ DÜNYA İLE REKABETE HAZIRLANDI

DENİZLİ DÜNYA İLE REKABETE HAZIRLANDI

DENİB Akademi tarafından rekabet odaklı yönetici geliştirmeyi kapsayan ve Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenen Denizli Dünya İle Rekabete Hazırlanıyor Eğitim Programı’  projesi çevresindeki eğitimler, tamamlandı.

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) bünyesinde eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi tarafından rekabet odaklı yönetici geliştirmeyi kapsayan ‘Denizli Dünya İle Rekabete Hazırlanıyor Eğitim Programı’  projesi çevresindeki eğitimler, tamamlandı.  Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen projede; orta ve üst düzey yöneticilere 6 gün boyunca yeni dünyada rekabet ve yöneticilik, hedeflerle yönetim, süreçlerle yönetim, etkin ekip yönetimi, liderlik için iletişim, yenilikçi çözümler, karar alma, değişimi anlamak, öncülük etmek ve stratejik bakış başlıklarında eğitim verildi ve  her bir yönetici İle eğitim saatleri dışında görüşmeler yapıldı.

KURSİYERLERE KATILIM BELGESİ VERİLDİ
Proje kapsamındaki eğitimleri büyük bir özveri ile tamamlayan yöneticilere ve firma sahiplerine katılım belgeleri Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert ile Eğitmen Dr. Mahmut Naci Çuhacı tarafından verildi. Katılım belgelerini verirken başarılarından dolayı yöneticileri tebrik ve teşekkür eden başkan Kocasert, Başkanlık döneminde DENİB Akademi’deki kendisinin son verdiği belge olduğu için önemli olduğunu dile getirdi. 

HABER MERKEZİ

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir