Demir ve Tefenlili ailelerinin mutlu günü

Demir ve Tefenlili ailelerinin mutlu günü

Kübra Demir ve Fatih Tefenlili Kültür Sitesinde düzenlenen nikâh töreniyle dünya evine girdi. Genç çiftin nikâhını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı.

Denizli’nin tanınmış ailelerinden Nurcan ve Hakan Demir’in kızları Kübra, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili’nin yeğeni Fatih Tefenlili ile hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin yakınları, davetliler ve protokolün katıldığı nikâhı Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Genç çiftin bu mutlu gününde şahitleri ise; Vali Kemal Yurtnaç, İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Veysel Yanık, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 22. Dönem AK Parti Milletvekili Mehmet Salih Erdoğan, Halil Pekdemir, Ali Tefenlili, Hasan Özen, İbrahim Yayan oldu.

Genç çiftin nikâhını kıyan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “Allah sizi her daim mutlu, mesut ve bahtiyar eylesin. Sevginiz, mutluluğunuz muhabbetiniz, evetleriniz gibi artarak sürsün, yolunuz açık olsun aileleriniz daha nice mürüvvetlerinizi görsün, yaşasın. Allahım sizlere iki cihan saadeti versin, evliliğiniz hayırlı, mübarek olsun” ifadelerinde bulundu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir