“DAHA DA GÜÇLENEREK ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

“DAHA DA GÜÇLENEREK ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, kulübün resmi yayın organından bir açıklamada bulundu ve son dönemde sosyal medyada yapılan eleştirilere yanıt verdi. Başkan Üstek, yönetim kurulunun her zamankinden daha güçlü ve daha samimi bir şekilde göreve devam ettiğini belirtti.

Yeşil siyahlıların Başkanı Mustafa Üstek, resmi yayın organından son dönemde yapılan eleştirilere cevap verdi. Son dönemde sosyal medya ve bazı basın kuruluşlarının yönetim kurulu hakkında ciddi ithamlarda bulunduğunu ifade eden Başkan, yönetimin görevini en iyi şekilde yerine getirdiğini açıkladı.

Başkan Üstek’in yaptığı açıklamada kulübün gelirlerinin büyük bir kısmının kamu borçları, primler ve diğer harcamalara gittiğini ifade ederek şu sözleri söyledi:

“Yönetim kurulumuzun yaptığı harcamalar ekstra bir harcama olmayıp, sadece yola çıkarken belirlediğimiz hedefler çerçevesinde Teknik Direktörümüz Osman Özköylü ve Transfer komitemizin raporu doğrultusunda güçlü bir kadro kurmak içindir.

Kulübümüzün yıllık geliri bellidir. Bu gelirlerimizin %40 gibi büyük bir kısmı kamu borçları, primler ve diğer harcamalara gitmektedir. Geriye kalan kısım ile hedefi olan bir takım kurulamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Bu kriterler göz önüne alınarak kulübümüzün hedefleri olan bir takım kurabilmesi için borçlanması doğal bir durum haline gelmektedir.

Bu borçlanma dönemi sırasında yaratılacak kaynaklar ile borcumuzu sabit tutmaya çalışacağımıza ve kulübümüzü tehlike atacak borçlanmaya müsaade edilmeden gerekli çalışmaların yürütülmeye devam edeceğini bilmenizi isteriz.

Tüm taraftarlarımız ve kamuoyu bilmelidir ki yönetim kurulumuz tüm çalışmalarını büyük bir titizlikle kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Aleyhimizde yapılan bu tür haberler ile morallerimizi bozmuyor, daha da güçlenerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

MUSTAFA ÜSTEK

Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı

İBRAHİM ALAYONT

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir