‘CUMHUR İTTİFAKI, 2023 HEDEFİNE GİDEN BİR MÜCADELE BİRLİĞİDİR’

‘CUMHUR İTTİFAKI, 2023 HEDEFİNE GİDEN BİR MÜCADELE BİRLİĞİDİR’

DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ‘Güne Bakış’ programında 24 Haziran’da yapılacak seçimleri değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “Cumhur İttifakı, 2023 hedefine giden bir mücadele birliğidir. Zor bir dönemden geçiyoruz” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ve İrfan Atasoy tarafından hazırlanıp sunulan Güne Bakış programının konuğu oldu. 24 Haziran’a doğru giden süreçte önemli değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Adayı Uz, hem siyaset, hem spor, hem de iş dünyasından geldiğini ve her alandaki çıkmazlara, problemlere yakından şahit olduğunu söyledi. Daha öncesinde de MHP’den aday adayı olduğunun altını çizen Uz,  en son yapılan seçimde ise MHP Denizli 3. sıradan Milletvekili Adayı olduğunu ifade etti. 

“BİZİM İÇİN HER SIRA BİRİNCİ SIRADIR”
MHP Denizli Teşkilatı’nın listesi hakkında konuşan Milletvekili Adayı Uz, “Bizde görev istenmez, verilir. Layık görmüşler, kaçıncı sıra olursa olsun her sıra birinci sıradır ve mücadeleye değerdir. Biz de bu mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.  

“DENİZLİ’NİN HER BÖLGESİNE UYGUN PROJELERİM VAR”
Denizli için çok önemli projeleri olduğunu ve önümüzdeki günlerde bunu kamuoyuyla paylaşacağını da söyleyen Mehmet Uz, her bölgenin kendine has problemleri olduğunu, bölge bölge sorunlara temas ederek projeleri hayata geçireceklerinin altını çizdi. 

“CUMHUR İTTİFAKI, ÜLKEMİZİN BEKASIDIR”
‘Cumhur İttifakı’ ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan Mehmet Uz, “Cumhur İttifakı, 2023 hedefine giden bir mücadele birliğidir. Zor bir dönemden geçiyoruz. Bu ittifak, ülkemizin bekası içindir ve Cumhurbaşkanı adayımız da sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.  

HATİCE DEMİR 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir