CK Hukuk Bürosu, hizmete başladı

CK Hukuk Bürosu, hizmete başladı

Denizli’nin genç avukatlarından olan Ceren Karet, Merkezefendi İlçesi’ndeki Terzioğlu İş Merkezi’nde hukuk bürosunu açtı.

Geçtiğimiz şubat ayında stajını başarıyla tamamlayan, ruhsat almaya hak kazanan ve yemin ederek göreve başlayan Denizli’nin genç avukatlarından olan Ceren Karet, ‘CK Hukuk Bürosu’ adı altında kendi ofisini açtı. Merkezefendi İlçesi Sırakapılar Mahallesi Saltak Caddesi Terzioğlu İş Merkezi’nde yapılan hukuk bürosunun açılışına; Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Baro Başkanı Av. Adnan Demirdöğer ve davetliler katıldı. Törende konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan; “Çıkmış oldukları bu yolda kendisini tebrik ediyorum. Ailesine de sevgili meslektaşıma bugüne kadar vermiş oldukları emekleri için teşekkür ediyorum. Çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Şu anda ülkemizin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de adaletin tecelli etmesi ve zamanında tecelli etmesi, yargının bağımsız olması. Bu anlamda meslektaşlarımızın duyarlılığıyla birlikte hukukun üstün olduğu güzel günlerde, aydınlık günlerde buluşmak dileğiyle hayırlı, uğurlu olsun dileklerimle kurdeleyi hep birlikte kesmek istiyorum” diye konuştu.

“Çok mutluyuz”

Denizli Baro Başkanı Av. Adnan Demirdöğer ise şunları söyledi: “Denizli Barosu gün geçtikçe sayı itibariyle ve avukatlık mesleğinin layıkıyla yapılabileceği meslektaşlarımızın artması sebebiyle gerçekten çok mutluyuz. Bugün de yine Ceren Karet meslektaşımızın bürosunun açılışını gerçekleştiriyoruz. Denizli Barosu olarak biz kendisini tebrik ediyoruz. Gerçekten Ceren meslektaşımız; bu mesleği adalet, hak, hukuk çerçevesi içerisinde yapacağına inancımız yoğun bir şekilde devam etmekte. Ben kendisini tebrik ediyorum. Ailesini tebrik ediyorum. Kendisine, ailesine ve Denizli Baromuza da hayırlı olmasını temenni ediyorum.” 

“Ofisimle adalete katkıda bulunmak istiyorum”

Davetlilere teşekkürlerini ileten Av. Ceren Karet; “Geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Ofisimle adalete katkıda bulunmak istiyorum, ailemin de desteğiyle başarılı günler göreceğiz. Açılışa gelen herkese teşekkür ederim” dedi. Av. Ceren Karet’in annesi Gökçe Karet; “Hem ülkemizin hem de dünyanın adaletle ilgili bu kadar savaşı varken kızımızın büro açılışında hem heyecanlıyız hem de gururluyuz inşallah uzun, güzel ve adalet dolu olur” diye konuştu. Baba Mehmet Karet ise şunları aktardı: “Kızımızın ofis açılışındayız. Çok gururluyuz. Kızımıza başarılar diliyorum.”

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir