Çivril’de doğal gaz çalışmaları başladı

Çivril’de doğal gaz çalışmaları başladı

Denizli'nin Çivril İlçesi’nde doğal gaz hattı ile ilgili keşif çalışmalarının tamamlanmasının ardından kazı ve hat döşeme çalışmaları, Şehitler Mahallesi'nden başladı.

Denizli’nin Çivril İlçesi’nde vatandaşların yıllardır özlemle beklediği doğal gaz, kazı ve hat döşeme çalışmaları ile Şehitler Mahallesi’nden başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Niyazi Vural, Çivril’in doğal gaza kavuşması için uzun bir süredir uğraştıklarını söyledi. Başkan Vural, “Halkımıza bu konuda verdiğimiz bir söz vardı. Bugün ‘Bismillah’ denilerek, doğal gaz için ilk kazma vuruldu. Bir vaadimizi daha gerçekleştirmiş olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Çivril halkına verdiğimiz hiçbir söz havada kalmıyor. Projelerimizi hayata geçirene kadar takipçisi oluyoruz. Yüklenici firmanın bizlere verdiği bilgilere göre yeni yılda Çivril doğal gazla buluşmuş olacaktır” dedi.

“İNSANLARIMIZ KALİTELİ ENERJİYİ KULLANMIŞ OLACAK”

Yapılan kazı çalışmaları sırasında ilçe sakinlerinin karşılaşabileceği geçici rahatsızlıktan dolayı özür dileyen Başkan Vural, “İnşallah güzel bir ekip çalışmasıyla bu işi kısa sürede tamamlayıp, doğal gazı Çivril’e getireceğiz. İnsanlarımız daha uygun fiyatta kaliteli bir enerjiyi kullanmış olacaklar. Şehrimize, milletimize ve memleketimize şimdiden hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir