CHP Babadağ’da Altınöz’le “yola devam” dedi

CHP Babadağ’da Altınöz’le “yola devam” dedi

CHP Babadağ İlçe kongresi yapıldı. 25 yıl sonra belediye başkanlığının kazanıldığı ilçede mevcut Başkan Mehmet Altınöz, tek aday olarak katıldığı kongrede güven tazeledi.

CHP’de ilçe kongreleri, CHP Babadağ İlçe kongresi yapıldı. Kongreye; İl Başkanı Mahir Akbaba, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Belediye Başkanı Ali Atlı, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, İl Kadın Kolları Başkanı Melek Akdemir ve Pamukkale İlçe Başkan Adayı Arda Arpacı ve İl Başkan Adayı Bülent Gökce katıldı. Mevcut Başkan Mehmet Altınöz’ün tek aday olarak katıldığı kongrede, divan kurulunun oluşturulmasının ardından faaliyet ve hesap raporları oy birliği kabul edildi.

“UYUMLU ÇALIŞMANIN MEYVESİNİ 31 MART’TA TOPLADIK”

Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen kongrede konuşan Belediye Başkanı Ali Atlı, “Uzun süredir devam eden uyumlu çalışmanın meyvesini 31 Mart’ta yerel yönetimleri kazanarak topladık. Bu çalışmamızda Mehmet Altınöz başkanımla olan uyumumuz çok önemliydi. Kazanan ve kazandıran ilçe başkanı ile yola devam etmemiz önemliydi. Kongre sürecinin hepimize hayırlı olmasını umuyorum” dedi.

“YENİ HEDEFİMİZ; BÜYÜKŞEHİR’İ DE KAZANMAK”

Mehmet Altınöz “Uzun ve zorlu çalışmalar sonrasında, önce genel seçimlerde Muharrem İnce’nin 1001 oy fazla almasını sağladık. Ardından ilçe belediyesini kazandık. Yeni dönemde hedefimiz; ilçe belediyesinin uzun yıllar CHP’li olmasını sağlamak ve Büyükşehir’i de kazanmak olacak” dedi. Başkan Altınöz, seçim süresi boyunca kendilerine destek olan parti kurmayları ile belediye başkanlarına plaket verdi. Kapalı oylamada kullanılan 40 oyun tamamını alan Altınöz ve yönetimi, güven tazeledi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir