CHP, 105 ADAYI AÇIKLADI, ACIPAYAM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİM ARSLAN OLDU

CHP, 105 ADAYI AÇIKLADI, ACIPAYAM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİM ARSLAN OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi, (CHP) 105 belediye başkan adayını belirlediğini açıkladı. Listede Denizli’den bir isim var. Alim Arslan, CHP’den Acıpayam Belediye Başkanlığı için adaylığı kesinleşen isim oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 105 belediye başkan adayı belli oldu. Merkez Yürütme Kurulu (MYK) sonrasında açıklama yapan Seyit Torun, 35 mevcut belediye başkanın yeniden aday olacağını dile getirdi. Sandıkta ittifak yani halkın ittifakını savunuyoruz” diyen Torun,”Bundan sonra eğilim yoklaması, anketler ve heyetler aracılığı ile adaylarımızı belirlemeye devam edeceğiz. Ayrıca ön seçim de yöntem olarak masada. 35’in üzerinde belediye başkanı yeniden aday olacak. Belirlediğimiz adayların çoğu bölgeden çıkan tek aday ve görüş birliği yakaladığımız adaylar. Bu nedenle bir sıkıntı yaratmaz” yanıtını verdi.

ARSLAN’IN ACIPAYAM’A ADAYLIĞI KESİNLEŞTİ

CHP’nin basınla paylaştığı ve 105 belediye başkan adayını duyurduğu listede Denizli’den bir isim var. Acıpayam Belediye Başkanlığı’na talip olan Alim Arslan’ın adaylığı, yapılan açıklama sonrası netleşmiş oldu. Haberi alan partililer ve yakınları Arslan’a sosyal medya hesabı üzerinden tebrik ve başarı dileklerinde bulundu.

ALİM ASLAN KİMDİR?

1973 Acıpayam doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Acıpayam’da tamamladı. 2001 yılından bu yana başarılı bir iş adamı, 13 yıldır eğitim sektöründe ve 6 yıldır da inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. Evli ve 2 çocuk babası.

SERDAR KİRİŞ

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.