ÇARDAKLILAR ORUÇLARINI SEMAZEN EŞLİĞİNDE AÇTI

ÇARDAKLILAR ORUÇLARINI SEMAZEN EŞLİĞİNDE AÇTI

Çardak Belediyesi tarafından organize edilen ‘Mahallemde İftar Var’ etkinliği kapsamında Çardak Kapalı Pazar yerinde yapılan iftar programında semazenler de yer aldı. 

Çardak  Belediyesi tarafından her gün bir mahallede kurulan iftar sofraları, Ramazan ayının 15. gününde ilçe merkezinde kuruldu. ‘Mahallemde İftar Var’’ etkinliği kapsamında Çardak Kapalı Pazar yerinde yapılan iftar yemeğine; AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve halk katıldı. İftar programı; Emrah Güneş ve Baki Koç’un sesinden ilahilerin seslendirilmesi ve sema gösterisiyle ile devam etti. Şiddetli yağmura rağmen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda konuşan Başkan Öztürk “Bu güzel iftar akşamında birlikteyiz. Rabbim tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları kabullerin en güzeliyle kabul eylesin. Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Aramızda Çardak’a hizmet ederken büyük destek ve katkılarını gördüğümüz Milletvekilimiz Sayın Şahin Tin bulunmaktadır. Kendisine huzurlarınızda ilçemize yapılan hizmetlerde sunduğu destek ve katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi. 

“TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET”

Etkinlikte konuşan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Bu güzel Ramazan ayında bizlerle sizleri bir araya getiren değerli Başkanımıza çok teşekkür ederim. Tutuğumuz oruçları Allah mübarek eylesin. Ben halkımızın Ramazan Ayı’nı kutluyor. Birlik ve beraberlik içinde nice Ramazanlara ulaşmanızı temenni ediyorum” diye konuştu. Konuşmasında  24 Haziran seçimlerinin önemine de değinen Şahin Tin; “tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” dedi. 

 

HABER MERKEZİ

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir