“ÇAMELİ’DEN YENİ REKORLAR BEKLİYORUZ”

“ÇAMELİ’DEN YENİ REKORLAR BEKLİYORUZ”

Çameli İlçe Danışma Toplantısına katılan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, “30 Mart Yerel seçimlerinde Çameli’nde tekrardan bir rekor bekliyoruz. Zaten rekor kırıyorsunuz ama bu sefer çıtayı yükselteceğinizden eminim” dedi.

Çameli Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, AK Parti Çameli İlçe Başkanı Tanju Gököz, Çameli AK Parti İlçe Koordinatörü ve Denizli Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi Tayyip Yolcu, Ak Parti Çameli Belediye Meclis üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları ve partililer katıldı.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, “İlçenin ve halkının güvenini kazanmış, vatandaşı hemşerisi ile birlikte olan gece gündüz demeden İlçeyi yeni baştan inşaa eden Belediye Başkanı var. Çameli bize her zaman sevgiyle ve şefkatle karşıladı. Çameli Yolu bitirildi 2. Etabı için milletvekillerimizle birlikte takipçisi olacağız.

Çameli’ye ne yapılsa azdır. Toprağı bereketli insanı mert olan ilçemiz yapılan hizmetlerin hepsinde (Eğitim-Sağlık-Ulaşım-Altyapı ve Üstyapı vs ) fazlasıyla hakkediyor.  İlçeye her gelişimizde değişimin farkındayız. 10 yıl önceki ile şimdiki Çameli arasında dağlar, kadar fark var. Bu ilçe Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımızın kazanımları ile gerçekleşiyor. 30 Mart Yerel seçimlerinde Çameli’nde tekrardan bir rekor bekliyoruz. Zaten rekor kırıyorsunuz ama bu sefer çıtayı yükselteceğinizden eminim” dedi.

“VAKİT ÇALIŞMA VAKTİDİR”

AK Parti Çameli İlçe Başkanı Tanju Gököz, “AK Parti teşkilatlarında ben değil biz duygusu hakimdir” diyerek şunları söyledi: “Vakit silkinme kendine gelme vakti, vakit içimize ve işimize bakma vakti, ne yaptığımızı ve ne yapacağımızı çok iyi bilme ve ona göre yol haritası belirleme vakti.

Çameli AK Parti olarak teşkilatımızın her kademesinde görev alan ve partimize gönül veren kişiler olarak, ülkemizin ve memleketimizin daha da büyümesi ve gelişmesi için görev almaktayız. Seçilerek geldiğimiz görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmek her şeyin üstündedir. 2019 yılında yapılacak olan yerel seçim startı verilmesinin ardından AK Parti Çameli İlçe Teşkilatı tüm kadrolarıyla yerel seçim çalışmalarına başladı. Cumhurbaşkanımıza bir söz verdik, gece gündüz çalışarak 2019 seçimlerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için il teşkilatımızın tüm kadrolarıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.

CENGİZ TEŞEKKÜR ETTİ

“AK Partinin bir başarısı var ise bu teşkilatının özverili ve fedakar çalışmasının bir sonucudur” diyen Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan “Çameli İlçemize vermiş olduğu desteklerinden dolayı Önceki Dönem Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’ye Valimiz Hasan Karahan’a, Denizli Milletvekillerimize, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a, İl Başkanımıza İlçe Başkanımız Tanju Gököz ve İlçe Yönetimine teşekkür ederiz” dedi.

HABER MERKEZİ

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir