ÇAKMAK MAHALLESİ’NDE HUMMALI ÇALIŞMA

ÇAKMAK MAHALLESİ’NDE HUMMALI ÇALIŞMA

Merkezefendi Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda devam eden yol yapım ve kaldırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çakmak Mahallesi’nde de kilit parke taşı ve bordür döşeme işlemi yapıyor.

Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından başlatılan kilit parke taşı döşeme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, kilit parke taşı döşeme çalışmalarının diğer mahallelerde de süreceğini söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Çakmak Mahallesi’nde kilit parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın yazın tozdan, kışın da çamurdan kurtulması ve rahat etmesi için parke taşı döşeme, kaldırım ve yol çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmekteyiz. Daha önce tüm mahallelerde programımıza aldığımız hizmetlerimiz sürerken, Çakmak Mahallemize yeni kaldırımlar kazandırıyoruz” dedi.

25 BİN METREKARE KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEMESİ

Merkezefendi Belediyesi, Çakmak Mahallesi’nde başlatmış olduğu çalışmaları tamamladığında 25 bin metrekare kilit parke taşı, 10 bin metre uzunluğunda bordür taşı döşenmiş olacak. Çakmak Mahallesi’ne toplamda 500 bin TL yatırım yapıldı.

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir