BÜYÜK İKRAMİYE HAYALLERİ SÜSLEMEYE BAŞLADI

BÜYÜK İKRAMİYE HAYALLERİ SÜSLEMEYE BAŞLADI

Yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmesi Milli Piyango biletleri, geçtiğimiz Pazar günü itibariyle satışa sunulmaya başlandı. Büyük ikramiyenin 60 Milyon TL olarak belirlenmesi, şimdiden vatandaşların hayallerini süslemeye başladı.

Türkiye’de yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Milli Piyango biletleri, geçtiğimiz Pazar günü itibariyle bayilerdeki yerini almaya başladı. Tam bilet 60, yarım bilet 30 ve çeyrek bilet 15 Lira’dan satışa sunulan biletler, tarihinin en büyük ikramiyesini vermiş olacak. Milli Piyango’nun Yılbaşı Özel Çekilişi için 60 milyon lira olarak belirlediği büyük ikramiye, şimdiden vatandaşların hayallerini süslüyor. Çekiliş kapsamında verilecek toplam ikramiye tutarı; 348 milyon 180 bin Lira olacak.

60 MİLYON İLE NELER YAPILABİLİR?

"Talih kuşu" yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin tam bilete çıkması durumunda, 60 milyon Lira ile 1 milyon Lira değerinde 60 lüks yata sahip olunabilirken, erkeklerde prestij göstergesi haline gelen lüks saatlerden de bin 200 adet alınabiliyor. 200 bin Lira değerinde 300 normal, 350 bin Lira değerinde 171 lüks daire ya da 600 bin lira değerinde 100 villa satın alınabilirken, bu gayrimenkullerden aylık ortalama 450 bin lira kira geliri elde edilebiliyor.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir