BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN ANKARA ÇIKARMASI

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN ANKARA ÇIKARMASI

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Başkent Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Başkent Ankara’ya çıkarma yaparak bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Subaşıoğlu, ilk olarak AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız’ı ziyaret etti. Yıldız ile bir süre görüşen Başkan Subaşıoğlu, ardından da AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ile Nilgün Ök’ü makamında ziyaret ederek; ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti. Milletvekili Şahin Tin, Subaşıoğlu’na kendisinin kaleme aldığı ‘Denizli’de 15 Temmuz Destanı’ isimli kitabını hediye etti.

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ CAHİT ÖZKAN’A ZİYARET
Başkan Subaşıoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Subaşıoğlu ve AK Parti Grup Başkan Vekili Özkan bir süre görüşerek istişare yaptı.

AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NDE GENEL BAŞKAN YARDIMCILARINI ZİYARET ETTİ
Başkan Subaşıoğlu’nun TBMM’de Denizli Milletvekilleri’ne yaptığı ziyaretler, AK Parti Genel Merkezi ile devam etti. Subaşıoğlu AK Parti Genel Merkezi’nde ilk olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ı makamında ziyaret etti. Başkan Subaşıoğlu, sonrasında da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hayati Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Başkan Subaşıoğlu; ziyaretlerinde, cezaevlerinin atölyelerinde hazırlanan özel işlemeli hediyelerden takdim etti.

HABER MERKEZİ

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir