Başkan Örki’den protokol ziyaretleri

Başkan Örki’den protokol ziyaretleri

31 Mart Yerel Seçimleri’nde halkın yüksek desteğiyle Pamukkale Belediye Başkanı olan Avni Örki, başkanlık görevine başlamasının ardından protokol ziyaretleri düzenledi.

31 Mart Yerel Seçimleri’nde halkın yüksek desteğiyle Pamukkale Belediye Başkanı olan Avni Örki, başkanlık görevine başlamasının ardından protokol ziyaretleri düzenledi. Başkan Örki ilk protokol ziyaretini Denizli Valisi Hasan Karahan’a gerçekleştirdi. Valilik makamında gerçekleşen ziyarette; Vali Karahan, Başkan Örki’ye tebrik ve hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Örki, Vali Karahan’a çalışmalarında kolaylıklar diledi. Yaklaşık bir saat süren Valilik ziyaretinin ardından Başkan Örki, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Avni Örki’nin ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Balcıoğlu, belediye başkanlığı görevinde kendisine başarılar diledi. Ziyaret sırasında konuşan Başkan Örki, “Birlikte Pamukkale’yi şimdi olduğundan daha güzel, daha huzurlu ve insanlarının daha mutlu olduğu bir hale kavuşturacağız” dedi.

SON ZİYARET ÖZTÜRK’E

Protokol ziyaretlerini sürdüren Başkan Örki, Vali Karahan ve Balcıoğlu’nu ziyaret etmesinin ardından Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Bilal Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Başkanlık görevinde Başkan Örki’yi tebrik eden Öztürk, yapacağı çalışmalarda kendisine başarılar diledi. Yaklaşık 1 saat süren görüşme sonrası Öztürk, Başkan Örki’ye hizmet anısı şilti hediye etti.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir