Başkan Güngör’den yeni yıl mesajı

Başkan Güngör’den yeni yıl mesajı

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, tarihî olaylara şahitlik edilen 2020 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde yayınladığı mesajında, 2021 yılının tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını ve dünyayı saran salgının biran evvel son bulmasını temenni etti.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör yayımladığı mesajında; “2020 yılı ülkemiz ve tüm dünya için çok zor bir yıl oldu. Dünyanı saran salgını Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, bakanlıklarımızın ve insanınızın özverisi sayesinde kontrollü ve başarılı bir şekilde atlatmaya devam ediyoruz. Bu süreç içerisinde öncelikle fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımızı ve devletimizin kurmuş olduğu Vefa Sosyal Destek Gruplarına tek tek teşekkür ediyorum. El ele, gönül gönüle vererek beraber bunların üstesinden geleceğimize olan inancım tamdır. Geçmişte bunların örneğini fazlasıyla yaşadık” dedi.

2020 yılı hastalığın yanı sıra doğal afetler yılı da olduğuna dikkat çeken Güngör, “Karadeniz’de sel baskını, Elazığ, Malatya ve İzmir depremleri meydana geldi. Bu zorlu günlerde gördük ki bu aziz millete bir ve diri olduğu müddetçe aşamayacak hiçbir zorluk yok.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın bütün hemşehrilerimizin aileleri ve sevdikleriyle sağlık, afiyet, mutluluklar içerisinde geçireceği ve bir an evvel tüm dünyayı saran salgının son bulmasını ve 2021 yılının eski günlerde olduğu gibi, gönülden sarıldığımız selamlaşabildiğimiz rahat rahat Denizlili hemşehrilerimizle bir araya gelebildiğimiz, aramıza sosyal mesafeyi koymadığımız sağlıklı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

AK Parti olarak 2021 yılında milletimizin yanında gönüller almaya gönülden gönüle köprüler kurmaya devam edeceğiz” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir