“Basın, biz siyasetçiler için de çok önemlisiniz”

“Basın, biz siyasetçiler için de çok önemlisiniz”

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Denizli Atlı Spor Kulübü’nde yaptığı sucuk ekmek ikramında konuştu. Milletvekili Ök, “Biz siyasetçiler içinde çok önemlisiniz, vatandaşlara ulaşmamız noktasında çok önemli bir görev arz ediyorsunuz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Denizli Atlı Spor Kulübü’nde, Denizli Gazeteciler Cemiyeti üyelerine sucuk ekmek ikramında bulundu. Milletvekili Nilgün Ök, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne, 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle açıklama yaptı.

Milletvekili Ök, “Tüm basın çalışanlarımızın ve gazetecilerimizin çalışan gazeteciler gününü tebrik ediyorum. Tabii; bizde bu süreçte siz gazetecilerle ve basın mensuplarımızla bir araya gelmek istedik. Dedim ki: farklı bir şey olsun, akşamüstü sucuk ekmek partisi olsun. Sağ olsunlar bizi kırmayıp katıldılar. Ben emektar basınımıza çok teşekkür ediyorum çünkü biz sizlerin sayesinde yerelde, ülkemizde ve dünya gündeminde neler olup bitiyor, sizlerin yazmasıyla öğreniyor, doğru habere kolayca ulaşıyoruz. Gerçekten 7/24 gece gündüz mevhumu gözetmeksizin çok yoğun şekilde çalışıyorsunuz. Biz siyasetçiler içinde çok önemlisiniz, vatandaşlara ulaşmamız noktasında çok önemli bir görev arz ediyorsunuz. Ben bu noktada sizlere çok teşekkür ediyorum. Yaptığınız işin zorluğunu çok iyi biliyorum, gözlemliyorum, habere ulaşmaktaki zorluğunuz, yazdıklarınızla herkesi memnun edememeniz. Denizli özelinde baktığımızda şehrimizde çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum, gerçekten kaliteli bir medya olduğunu düşünüyorum. Gazetecilik anlamının dışında televizyon anlamında da 4 televizyonumuzun olması basına şehir olarak ne kadar önem verdiğimizin bir göstergesidir.” Dedi.

Milletvekili Nilgün Ök’ün sucuk ekmek davetine Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, Denizşlspıor Kulübü Başkanı Ali Çetin ve Denizli gazeteciler katıldı.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir