BASİAD KAMPTA AİLELER EĞİTİMDE

BASİAD KAMPTA  AİLELER EĞİTİMDE

Aile şirketlerinin yapısını güçlendirmek, kuşaklar arası ilişkiyi artırmak, şirket içi iletişim sorunlarının çözümüne yardımcı olmak için her yıl farklı şehirlerde aile kampı düzenleyen BASİAD bu yıl ki kampını Antalya Gloria Otelde gerçekleştirdi.

Aile şirketlerinin yapısını güçlendirmek, kuşaklar arası ilişkiyi artırmak, şirket içi iletişim sorunlarının çözümüne yardımcı olmak için her yıl farklı şehirlerde aile kampı düzenleyen BASİAD bu yıl ki kampını Antalya Gloria Otelde gerçekleştirdi. Katılımın hayli yoğun olduğu gözlenen kampta DTO Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu, DTO Başkan Vekili Salih Sarıkaya, Denizli’nin tanınmış isimlerinden Necip Helvacı gibi isimlerin yanı sıra çok sayıda sanayici, işadamı ve aile şirketi yöneticisi de katıldı. Özellikle ülkede son dönemde yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeler hakkında istişarelerde bulunan BASİAD üyeleri ve aileler, programın ikinci gününde kişisel gelişim uzmanı Aşkım Kapışmak ile “her alanda iletişim” hakkında özel bir eğitim semineri de yaptı.

Toplantıda konuşan BASİAD Başkanı Selim Kasapoğlu, önemli bir çoğunluğunu aile şirketlerinin oluşturduğu Denizli Sanayii ve iş dünyasının geleceğe sağlam adımlarla ilerleyebilmesi için “aile içi iletişim ve aile anayasasının” önemli olduğunu vurguladı. Son yıllarda bu tür kamplarla “kuşaklararası diyaloğu” artırmayı hedeflediklerini belirten Kasapoğlu, ikinci ve üçüncü kuşakların yönetime gelmeye başladığı son yıllarda şirket içi yapılanmanın öneminin arttığını söyledi. Aşkım Kapışmak'ın yaptığı sunumda aile içi iletişim ve iletişimin aile şirketlerinin geleceğine etkisi konularında önemli bilgiler verildi. Eğitimin ve iş değerlendirmelerinin yanı sıra sosyal aktivitelerin de gerçekleştirildiği kampta katılımcılar aileleriyle faydalı bir hafta sonu geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Katılımcı ailelere tek tek teşekkür eden Basiad Yönetim Kurulu; bu organizasyonun tekrarını gelecek yıl daha geniş bir katılımla yapmak istediklerini belirttiler.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir