BAKAN VE MİLLETVEKİLLERİNDENAKÇA’YA TAZİYE

BAKAN VE MİLLETVEKİLLERİNDENAKÇA’YA TAZİYE

İçerisinde DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin de yer aldığı Akça Şirketler Topluluğu’nun Kurucusu Abdullah Akça gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlanırken; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ve CHP’li vekil Melike Basmacı sosyal medya hesabından taziye mesajı yayınladı.

Aralarında DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin de bulunduğu Akça Şirketler Topluluğu’nun Kurucusu Abdullah Akça 80 yaşında hayata gözlerini yumdu. Denizli, duayen işadamını son yolculuğuna gözyaşları içerisinde uğurlarken; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin veCHP Milletvekili Melike Basmacı sosyal medya hesaplarından taziye mesajı yayınladı.

Denizlinin tanınmış işadamı Abdullah Akça’nın vefatıyla ilgili olarak mesaj yayınlayan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci; “Denizli'nin saygın işadamlarından Akça Şirketler Topluluğu'nun kurucusu Abdullah Akça'ya Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dilerim” ifadelerine yer verdi. Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ise; “Denizli’nin tanınmış işadamı, Akça Şirketler Topluluğu kurucusu Abdullah Akça'ya Allah'tan rahmet ailesine sabır ve başsağlığı dilerim” dedi.

CHP Milletvekili Melike Basmacı da, “Denizli’de iş dünyasında önemli bir başarı öyküsüne imza atan grubun kurucusu Abdullah Akça’nın kederli ailesine başsağlığı diliyorum” dedi. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir