Babadağ’da Başkan Zolan coşkusu

Babadağ’da Başkan Zolan coşkusu

Babadağ İlçesi’nde gittiği her mahallede coşku ve sevgi seli ile karşılanan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşların sevgisine ve güvenine layık olabilmek için, “Gece-gündüz” demeden Babadağ ve Denizli için çalıştıklarını söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi’nin Babadağ İlçesi’nde vatandaşlarla kucaklaştı. Başkan Zolan’a; Babadağ Kaymakamı Berk Acar, AK Parti Babadağ İlçe Başkanı Suat Kaçamaz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, daire başkanları ile mahalle muhtarları ve beraberindekiler eşlik etti. Başkan Osman Zolan, Babadağ ilçe ziyareti kapsamında sırasıyla İncilipınar, Kıranyer, Demirli, Ahıllı, Oğuzlar, Yeniköy, Mollaahmet, Kelleci ve Bekirler Mahalleleri’ni ziyaret ederek, hemşehrileriyle kucaklaştı. Babadağ İlçesi’nde gittiği her mahallede coşku ve sevgi seli ile karşılanan Başkan Zolan, Büyükşehir Belediyesi’nin Yeniköy Mahallesi’nde ilçeye kazandırdığı halı sahada çocuklarla futbol oynarken yine Büyükşehir Belediyesi tarafından yol yapım çalışmaları kapsamında asfaltlanarak hizmete açılan Duacılı-Bekirler-Kelleci yolunda incelemelerde bulundu. Gün boyu süren ilçe ziyaretinde Başkan Zolan, vatandaşlarla uzun uzun sohbet ederek dertlerini dinledi, Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışma ve yatırımlardan bahsetti.

“İlk günkü heyecanla çalışıyoruz”

Vatandaşların kendilerine duyduğu güven ve destek nedeniyle teşekkür eden Başkan Osman Zolan, Denizli’nin güzelliğine güzellik katmaya devam etmek için gayret ettiklerini söyledi. Babadağlı hemşehrileriyle bir araya gelerek mahallelerin ihtiyaçlarını istişare etme imkanı bulduklarını anlatan Başkan Zolan, “Denizli’mizin 19 ilçe ve 622 mahallesinde ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için her bir birimimizle gayret ediyor, hizmet etmeye çalışıyoruz. Denizli’mizin her ilçesinde ve her mahallesinde aynı hizmet kalitesi olmasını hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirmek için de tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir