Artİz Sanat Atölyesi Denizli’de!

Artİz Sanat Atölyesi Denizli’de!

Ülkemizin önemli oyunculuk merkezlerinden Artİz Sanat Atölyesi artık Denizli’de. Atölyenin, yönetmen Oğuz Yalçın ile tanınmış oyuncular Mehtap Bayrı, Vural Buldu ve Deniz Özbay’dan oluşan eğitici kadrosu, kısa zaman içinde hizmete girecek olan Denizli şubesinin tanıtımını yapmak ve her yaştan oyuncu adayıyla bir söyleşi gerçekleştirmek üzere ilimize geliyor.

Ülkemizin önemli oyunculuk merkezlerinden Artİz Sanat Atölyesi artık Denizli’de… Usta yönetmen Oğuz Yalçın tarafından 2015 yılında kurulan ve özellikle kamera oyunculuğu dalında 4 yıldır kesintisiz hizmet veren Artİz Atölye, bugüne kadar İzmir Alsancak’ta oyunculuk, film yapım-yönetimi, senaryo ve yazarlık atölyeleri ile faaliyet gösteriyordu. Son dönemlerde önemli projelere imza atan Atölye, yakında eğitime başlayacak olan Denizli şubesiyle hızlı büyümesini sürdürüyor.

ÜNLÜ OYUNCULAR GELİYOR

Atölyenin, yönetmen Oğuz Yalçın ile tanınmış oyuncular Mehtap Bayrı, Vural Buldu ve Deniz Özbay’dan oluşan eğitici kadrosu, kısa zaman içinde hizmete girecek olan Denizli şubesinin tanıtımını yapmak ve her yaştan oyuncu adayıyla bir söyleşi gerçekleştirmek üzere İlimize geliyor. Etkinlik 5 Ekim Cumartesi günü saat 14.30’da Denizli Lisesi Bahçesi’ndeki Pamukkale Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Söyleşide ayrıca, Oğuz Yalçın’ın yönetmenliğinde Artİz ekibi tarafından yakında Denizli’de çekilecek olan sinema filminin tanıtımı da gerçekleştirilecek. Yönetmen Yalçın’ın, Artİz Atölye iştirakiyle çektiği filmlerde oyuncu olarak kendi öğrencilerine öncelik vermek gibi bir özelliği bulunuyor. Oyunculuğa, sinemaya, tiyatroya ve sanata ilgi duyan herkesin katılabileceği söyleşi ücretsiz olacak.

Oğuz Yalçın

DİZİLERİN ÜNLÜ YÖNETMENİ OĞUZ YALÇIN DENİZLİ’DE

Atölyenin kurucusu ve lideri Oğuz Yalçın; ulusal tv kanallarında yayınlanmış olan “Emret Komutanım”, “Şaban İle Şirin”, “Kaygısızlar”, “Mahallenin Muhtarları”, “Ana”, “Deniz Yıldızı”, “Öyle Bir Sevda ki” gibi yaklaşık 1000 bölüm tv dizisinin, “Deli Dumrul”, “Antep Fıstığı”, “Baba”, “DefinEcin” gibi birçok filmin yönetmenliğini, bir kısmının ortak yapımcılığını ve yazarlığını da yapmış, meslekte 33. yılını tamamlamış bir usta.

Deniz Özbay

Mehtap Bayrı

Vural Buldu

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir