‘ARTIK KADIN SİNEMA OYUNCUSU YETİŞMİYOR’

‘ARTIK KADIN SİNEMA OYUNCUSU YETİŞMİYOR’

Yeşilçam’ın Afrodit’i Banu Alkan Türk Sineması’nda artık kadın oyuncunun yetişmediğini söyledi. Cumartesi günleri DRT Denizli ekranlarında yayınlanan “Cüneyt Öncel Zamanı” programına telefonla bağlanan Banu Alkan, ”Türk Sineması’nda artık iyi kadın oyuncular yetişmiyor, herkes dizi oyuncusu oldu” dedi.

Yeşilçam’ın Afrodit’i Banu Alkan Türk Sineması’nda artık kadın oyuncunun yetişmediğini söyledi. Cumartesi günleri DRT Denizli ekranlarında yayınlanan “Cüneyt Öncel Zamanı” programına telefonla bağlanan Banu Alkan, ”Türk Sineması’nda artık iyi oyuncular yetişmiyor, herkes dizi oyuncusu oldu. Burada bir parlayıp, bir sönen kısa ömürlü yıldızlar var. Yıllarca izleyiciyi sinema salonlarına çeken yıldız oyuncular, özellikle de sinemanın kadın yıldızları artık yok” dedi.

Yeşilçam'ın 100. Yılında düzenlenen bir organizasyon'da Afrodit ünvanlı sinema oyuncusu Banu Alkan’a “Türk Sineması’nın Gelmiş Geçmiş Yaşayan En Güzel Kadını'' ödülü verilmişti. 35 bin kişi arasında gerçekleştirilen halk anketiyle bu ödüle layık görülen Banu Alkan, hafta sonu yayınlanan Cüneyt Öncel’in hazırlayıp sunduğu ve Cennet Şayan’ın partner olarak görev aldığı “Cüneyt Öncel Zamanı” programına telefonla bağlandı. Güzel oyuncu Alkan, Türk Sineması’nda artık oyuncu en önemlisi de kadın oyuncu yetişmediğini, herkesin dizi oyuncusu olduğunu belirtti. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir