Artı Koleji eğitimin zirvesinde

Artı Koleji eğitimin zirvesinde

Denizli’nin eğitimde öncü okullarından biri olan Artı Koleji, yapılandırmacı eğitim modeline göre hazırlanan 'Okulistik Sınavı’nda birincilik elde etti.

Okulistik programında uygulanan tüm sınavlara katılan Artı Koleji, altıncı sınıflar düzeyinde birinci Okulistik Sınavı’nda olduğu gibi ikincisi yapılan Okulistik Sınavı’nda da Denizli şampiyonu oldu. Birinci okulistikte 124 okulu geride bırakarak zirveye yerleşen Artı Koleji, 167 okulun katıldığı ikinci okulistikte de zirveyi kimseye bırakmadı.

BÜLENT TOPUZ’DAN ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER

Denizli’nin en iyisi olmayı başaran Artılı öğrencileri, aileleri ve onlara emek veren öğretmenleri tebrik eden Artı Koleji Eğitim Danışmanı Prof. Dr. Bülent Topuz; “Aile ortamında, çalışma isteğini arttıran, disiplinli çalışma ortamı sağlayan tecrübeli kadromuz ile altıncı sınıflarımızı birinci okulistikte olduğu gibi ikinci okulistikte de Denizli birinciliğine taşıdık” dedi. Veli-öğrenci-öğretmen işbirliğinin başarıda etkili olduğunu kaydeden Prof. Dr. Topuz, başarının devamını sağlamak için planlı ve disiplinli çalışmaya devam etmeleri gerektiğini söyledi.

OKULİSTİK SINAVINDA BAŞARI DÜZEYİ TAKİP EDİLİYOR

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılandırmacı eğitim modeline uygun olarak hazırlanan okulistik, gelişim ve başarının konu ve kazanım düzeyinde takip edilebildiği sürekli gelişen ve zenginleşen ölçme ve değerlendirme sistemlerine sahip.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir