ALTIPARMAK, MÜDÜRLERİ TOPLADI

ALTIPARMAK, MÜDÜRLERİ TOPLADI

Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, başkanlığında ‘Kurum Müdürleri’ toplantısı gerçekleştirildi.

Vali Ahmet Altıparmak başkanlığında her ay düzenlenen ‘Kurum Müdürleri’ toplantısı Orman Bölge Müdürlüğünde gerçekleşti. Toplantıya, Vali Ahmet Altıparmak, Vali Yardımcıları, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu ile Kamu Kurumlarının Müdürleri katıldı.

Toplantı, Orman Bölge Müdürü Mustafa Korucu’nun slayt eşliğinde Orman Bölge Müdürlüğün gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi vermesi ile başladı. Denizli ve Bölge Müdürlüğünün sorumluluk alanındaki ormanlık alanlar hakkında bilgiler veren Korucu, fidan üretimi, aşılama ve böcekle mücadele konularında da bilgiler verdi. Vali Ahmet Altıparmak ise istihdamı arttırmak adına ara eleman yetiştirmek için Meslek Liselerinde ağaçlandırma bölümü kurulup kurulamayacağı yönünde bir araştırma yapılmasını istedi. Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte piknik alanlarında temizlik çalışması yapılmasının önemli olacağını söyleyen Vali Altıparmak, çevre kirliliğini önlemek için uyarıcı levhalar asılması talimatını verdi. Kamu kurumlarındaki işlem sürelerinin hızlandırılmasını isteyen Vali Altıparmak, resmi araç kullanımı başta olmak üzere kamudaki tasarrufa da dikkat edilmesinin altını çizdi.

Vali Ahmet Altıparmak konuşmasının ardından, Orman Bölge Müdürlüğünde 2016 yılında çalışmalarında başarılı olan personele Başarı Belgelerini verdi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir