AKÇA MAKİNE’NİN TERCİHİ FORD OLDU

AKÇA MAKİNE’NİN TERCİHİ FORD OLDU

Araç filosunu yenilemek isteyen ve Denizli’nin köklü firmalarından olan Akça Makine A.Ş., tercihini Ford markası yönünde kullandı.  Ve; filosuna 21 araç dahil etti.

Araç filosunu yenilemek isteyen ve Denizli’nin köklü firmalarından olan Akça Makine A.Ş., tercihini Ford markası yönünde kullandı.  Ve; filosuna 21 araç dahil etti. Sadıklar Ford Satış Müdürü Ahmet Oğuz, “Kısa sürede bölgede önemli satış rakamlarına ulaştık. Amacımız Ford markasının gücünü Sadık Grubu’nun gücü ile birleştirerek bölgedeki başarı grafiğimizi artırmak. Bölge satışlarımızdan önemli bir çalışmayı en son Denizli Akça Makine A.Ş. ile yaptık. Mobil servis araçlarını değiştirme kararı alan firmaya 20 adet Ford Custom, 1 adet de Ford Ranger verdik. İş birlikleri ve tercihini Sadıklar Ford’dan yana kullandıkları için teşekkür ederiz. Satın alma sürecinde olduğu gibi satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimizin gülen yüzler ile servisimizden ayrılıyor olması bizleri mutlu ediyor” dedi.

“VOLVO İŞ MAKİNALARI MÜŞTERİLERİNE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ”

Akça Makine A.Ş. İş Makineleri Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ertan Çetinkaya, “Akça Makine A.Ş. olarak 2001 yılından bu yana Volvo İş Makinaları temsilciliği yapmaktayız. Denizli, İzmir,Antalya,Isparta,Muğla,Balıkesir illerinde şubeleri bulunan şirketimiz; müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek adına mobil servis araçlarını yenilemeye karar vermiştir. Bu konuda zorlu yol şartlarına  dayanıklılığına ve kalitesine  güvendiğimiz Ford Transit Custom tercihimiz oldu” diye konuştu.

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir