AGD’NİN YAZ ETKİNLİKLERİ YOĞUN KATILIMLA TAMAMLANDI

AGD’NİN YAZ ETKİNLİKLERİ YOĞUN KATILIMLA TAMAMLANDI

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şubesi Ortaokul Komisyonu, Kız Ve Erkek Öğrencilere yönelik 5 haftalık düzenlemiş olduğu “Yaz Etkinlikleri” programını yoğun katılımla tamamladı.

5 Haftalık Etkinlikler hakkında bilgi veren AGD Denizli Şubesi Ortaokul Komisyon Başkanı Ali Kocaköse, Kur-an eğitimi başta olmak üzere, İlmihal, Siyer,i Nebi, Esma-ül Hüsna, Adab-ı Muaşeret gibi çok yönlü dini eğitimlerin yanı sıra yüzme, halı saha, okçuluk, Ata binme, piknik, geziler gibi sosyal ve sportif aktivitelerle yoğun bir şekilde Yaz Etkinlikleri programımızı tamamladık.  Bizlere güvenerek evlatlarını  Yaz Etkinliklerimize gönderen Ailelere çok çok teşekkür ediyoruz.

Kocaköse, konuşmasında Şuurlu  nesillerin, ancak şuurlu öğretmenlerin elinde yetişebileceğini aktararak,  Öğretmen Kur’an ve sünnet hamuru ile yoğrulursa , talebesini de aynı hamurla yoğurur.  Kur’an ve sünnet ile yoğrulan nesillerden ise, hayırlı evlatlar, hayırlı nesiller meydana gelir. Hayırlı nesiller de huzurlu toplumları oluşturur.  Huzurlu Toplumda ise; terör, kavga, zulüm ve kötülük yerine barış, adalet ve iyilik hakim olur. Kurtuluş istiyorsak sımsıkı İslam’a sarılmalıyız. İslam, dünya ve ahiret saadetinin tek yoludur.  Sağlıklı, bilgili, şuurlu, kültürlü ve manevi değerlerine sahip nesillerin yetişmesi için var gücümüzle çalışacağız dedi.

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir