AGD’DEN BAŞKAN GÜRLESİN’E ZİYARET

AGD’DEN BAŞKAN GÜRLESİN’E ZİYARET

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şubesi Müesseseler Komisyon Başkanı Mehmet Delikan, Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanı Ekrem Çetin,  Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret etti.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şubesi Müesseseler Komisyon Başkanı Mehmet Delikan, Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanı Ekrem Çetin,  Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; Anadolu Gençlik Derneği Müesseseler Komisyon Başkanı Mehmet Delikan, yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Gürlesin’e bilgi verdi. Pamukkale Belediyesi’nin gençliğe verdiği önemi takdirle karşıladıklarını belirten Delikan, AGD liseler ve ortaokullar komisyonlarının çalışmasına da değindi. Yakın zamanda liseli ve ortaokullu öğrencilere yönelik ‘Efendimizin İzinde’ konulu Siyer-i Nebi Yarışması düzenleyeceklerini aktaran Delikan, “Peygamber Efendimiz’in ahlakını yakından tanıyan bir neslin herkes elinden ve dilinden emin olabilir. Böyle bir neslin varlığı bir ülkenin insanlığa en önemli katkısı olacaktır” dedi.

Gece gündüz demeden örnek bir neslin inşaası için çalıştıklarını belirten Tanıtım ve AGD Medya Komisyon Başkanı Ekrem Çetin, Başkan Gürlesin’e Anadolu Gençlik Dergisinin çıkarmış olduğu örnek nesil kitabını hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Milli ve Manevi değerlerimize bağlı bir neslin yetiştirilmesi noktasında çalışma yapan Anadolu Gençlik Derneği’ni takdir ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir