ADÜLKERİM : “HEDEFİMİZE SEZON SONUNDA ULAŞACAĞIZ”

ADÜLKERİM : “HEDEFİMİZE SEZON SONUNDA ULAŞACAĞIZ”

Denizlispor’un savunmadaki önemli ismi Abdülkerim Bardakçı, Adana Demirspor karşılaşması hazırlıklarının iyi gittiğini ve deplasmandan 3 puanla dönmek istediklerini söyledi.

Yeşil siyahlıların savunma oyuncusu Abdülkerim Bardakçı, hazırlıkları değerlendirdi. Gazişehir karşılaşmasında şanssız bir yenilgi aldıklarını ifade eden Bardakçı, “  Oynadığımız oyuna göre galip gelmemiz gerekiyordu. Ama futbol her sonuca açık, bunlar olabiliyor. Mağlubiyet hariç lige iyi başladığımızı düşünüyorum. İlk hafta en iyi takım oyunu oynayan takım bizdik. İnşallah bunu sürdürürüz. Denizlispor’un hedeflediği yere Allah’ın izniyle ulaşacağız” dedi.

İLERLEYEN SÜREÇTE SAVUNMA OTURACAK
Savunmadaki hataların gün geçtikçe azalacağını söyleyen Abdülkerim, “  Savunmadaki arkadaşlarla oynadıkça daha iyi olacağız. Yeni bir takımız ve çoğu kişi birbirini daha tanımıyor. Birkaç hafta daha geçince her şey yerine oturacaktır. Adana Demirspor karşılaşmasında da inşallah bu haftaki oyunun üzerine biraz daha koyarsak galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir