ACIPAYAMLI AK KADINLAR TÜRKİYE’NİN KALBİNDEYDİ

ACIPAYAMLI AK KADINLAR TÜRKİYE’NİN KALBİNDEYDİ

Ak Parti Acıpayam Kadın Kolları Başkanı Nursel Taş ve beraberindekiler, Başkent Ankara’da biz takım ziyaretlerde bulundu. Ankara’da Ak Parti Grup toplantısına katılan Acıpayamlı Ak Kadınlar, Başbakan Binali Yıldırım’ın konuşmasını balkondan canlı olarak izleme fırsatı yakaladı.

15 Temmuz darbe girişiminin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve TBMM’de açtığı yaraları yerinde görmek ve Ak Parti Grup Toplantısı’nı izlemek amacıyla; Ak Parti Acıpayam Kadın Kolları Başkanı Nursel Taş ve beraberindeki 19 kadın, Başkent Ankara’ya gitti. İlk olarak Anıtkabir’i ziyaret edem Acıpayamlı Ak Kadınlar, daha sonra Kocatepe Camisi’ne geçti. Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni ziyaret eden Acıpayamlı Ak Kadınlar, daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geçti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Denizli Milletvekilleri; Şahin Tin, Cahit Özkan ve Sema Ramazanoğlu’nu ziyaret eden Acıpayamlı Ak Kadınlar, daha sonra Ekonomi Bakanı ve Ak Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci ile bir araya geldi. Son olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Ak Parti Grup toplantısına katılan Acıpayamlı Ak Kadınlar, Başbakan Binali Yıldırım’ın konuşmasını balkondan canlı olarak izleme fırsatı yakaladı.

Başkent Ankara’ya düzenlenen gezi hakkında açıklama yapan Ak Parti Acıpayam Kadın Kolları Başkanı Nursel Taş, “Pazartesi sabahı Denizli’den ayrıldık. Yaklaşık 2 gün güren gezi ve ziyaretlerimiz çok olumlu geçti. Ankara’da çok güzel ağırlandık. Başkan Binali Yıldırım’ın konuşmasını canlı olarak seyretme fırsatı da yakalamış olduk. Güzel bir ziyaret oldu. Yoğun tempoları arasında bizlere de zaman ayırdıkları için Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci ve Ak Parti Denizli Milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir