ABDULLAH AKÇA’DAN SON HABER..

ABDULLAH AKÇA’DAN SON HABER..

Önceki haftalarda fenalaşan ve Özel Sağlık Hastanesi’nde tedavi altına alınan Abdullah Akça ile ilgili en son yaptığımız haber “Abdullah Akça’dan müjdeli haber var” başlığını ve 5 Ekim 2016 tarihini taşıyordu. Bu haberin başlığına bakmayın, Abdullah Akça’yı “son haberi ile değil” hep hatırlayacağız..

ABDULLAH AKÇA’YI HEP HATIRLAYACAĞIZ

Önceki haftalarda fenalaşan ve Özel Sağlık Hastanesi’nde tedavi altına alınan Abdullah Akça ile ilgili en son yaptığımız haber “Abdullah Akça’dan müjdeli haber var” başlığını taşıyordu. 5 Ekim 2016 tarihli haberimizde Abdullah Akça’nın; “Denizli’nin hafriyat ve hazır beton sektörü duayeni Abdullah Akça’dan müjdeli haber geldi. Abdullah Akça; ‘Böyle hastanede olup ta iyi olmamak elde değil. Adeta 5 yıldızlı bir otel gibi. Buraya sürünerek geldim. Şimdi, iyiyim. Çok iyiyim. Sanki bu hastane sahiplerinin değil, hastaların’ dedi” şeklindeki görüşlerine yer vermiştik.


Evet, KOAH hastalığı nedeniyle ortaya çıkan “bulantı, kusma ve ateş ve nefes darlığı” rahatsızlıkları sonucu Denizli Sağlık Hastanesi’nde yataklı tedaviye alınan Denizlili tanınmış işadamı Abdullah Akça uygulanan bakım programı ile sağlığına kavuşmak için yaklaşık bir aydır mücadele veriyordu. Rahmetli İşadamı Abdullah Akça DRT Denizli olarak burada yaptığımız röportajda; “Dahiliye Uzmanı Dr. Mehmet Çelebi gözetiminde tedavisinin sürdüğünü ve kendisine gösterilen yoğun ilgi ve bakım ile hastanenin yüksek sağlık standartlarından büyük memnuniyet duyduğunu belirtiyordu.

Abdullah Akça’nın; hastanede gördüğü ilgi ve alaka ile ilgili doktordan, hemşirelere ve hasta bakıcılara kadar herkese bir teşekkür niteliği taşıyan açıklamalar yaptığı son haberinde şunları söylüyordu; “Allah kimseyi hasta etmesin, ancak hasta olanları da böyle bir hastaneye düşürsün. Bu hastanede çalışan herkesten Allah razı olsun. Sağolsunlar, herkes hakkını helal etsin..”

Sakın bu bu haberin başlığına bakıp aldanmayın, çünkü; Abdullah Akça’yı “son haberi ile değil” hep hatırlayacağız..

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir