ABALIOĞLU TEKNOLOJİ AR-GE MERKEZİ OLDU

ABALIOĞLU TEKNOLOJİ AR-GE MERKEZİ OLDU

Abalıoğlu Holding’in yenilikçilik ve girişimci yatırımlarından biri olan, ileri nanoteknoloji konusunda uzman Ar&Ge ekibi ile nanofiber bazlı ürünlerin üretimi konusunda hizmet veren Abalıoğlu Teknoloji itibariyle Ar- Ge merkezi olmaya hak kazandı.

Abalıoğlu Holding’in yenilikçilik ve girişimci yatırımlarından biri olan, ileri nanoteknoloji konusunda uzman Ar&Ge ekibi ile nanofiber bazlı ürünlerin üretimi konusunda hizmet veren Abalıoğlu Teknoloji itibariyle Ar- Ge merkezi olmaya hak kazandı. Abalıoğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Beyza Abalıoğlu Çaputçu, Ar-Ge merkezi olmalar ile ilgili düşüncelerini şu şekilde açıkladı: “Abalıoğlu Teknoloji firması olarak kurulduğumuz günden itibaren küresel rekabette kalıcı ve başarılı olmanın ancak teknolojik alt yapılı bir yapılanma ile olacağının bilincindeyiz. Bu noktada odağımıza Ar-Ge çalışmalarını alarak ürettiğimiz özel ürünlerin sadece ülkemiz değil, dünya pazarında da tercih edilir hale gelmesini hedefliyoruz. Bu sayede ürünün üretim ve süreçlerindeki mevcut yenileşimini devam ettirip, farklı ürün üretebilme kabiliyetimizin artırılması konusundaki çalışmalarımız devam edecektir. Çünkü biz gücümüzü 76 yıldır farklı sektörlerde faaliyet gösteren Abalıoğlu Holding’den alıyoruz. Rekabetin yoğun olduğu piyasada zamanı yakalamanın değil zamanın ötesine geçmenin gerekliğini biliyoruz. Bu noktada uzun vadeli stratejilere odaklanmanın, risklerimizi etkin biçimde yönetmenin teknolojik yetkinlikle olacağına inanıyoruz. Denizli’deki 3. Ar-Ge Merkezi olarak devam ettiğimiz kalite yolculuğumuza uzman kadromuzla çalışmaya devam edeceğiz.”

DENİZLİ’NİN 3’ÜNCÜ, TÜRKİYE’NİN 380’İNCİ AR-GE MERKEZİ

Geliştirdiği yenilikçi, ileri teknoloji ve katma değeri yüksek, nanofiber tabanlı ürünlerle sektörün de öncü konumda yer alan Abalıoğlu Teknoloji, T.C Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen AR-GE Merkezi Belgesi’ni almaya hak kazanmış ve Denizli’nin 3. , Türkiye’nin 380. AR-GE Merkezi olmuştur. Abalıoğlu Holding bünyesinde bulunan Abalıoğlu Teknoloji A.Ş.,  ileri nanoteknoloji konusunda uzman Ar&Ge ekibi ile nanofiber bazlı ürünlerin üretimi konusunda hizmet vermektedir. Firmanın yenilikçi ürünü HIFYBER, yüksek filtrasyon verimi uygulamaları için tasarlanmış olup, yapısında bulundurduğu yüksek kalitedeki nanofiber sayesinde düşük basınç düşümü,  yüksek filtrasyon verimi ve dayanaklılık sağlamaktadır. Güçlü Ar&Ge altyapısı ve nanofiber teknoloji konusundaki derin bilgi birikimiyle çeşitli filtre bezlerinden ve farklı filtre sınıflarında üretim yapmakta ve böylece müşterilerine ürün geliştirme çözümleri sunmaktadır.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir