Abalı’dan Denizlispor’a bir destek daha

Abalı’dan Denizlispor’a bir destek daha

Yeşil-siyahlılar geçtiğimiz sezon isim ve forma göğüs sponsoru olan Abalıyağ ile bu sezonda saha içi reklam anlaşması imzaladı. Horoz imzalanan anlaşmadan 400 Bin TL kazanacak.

Yukatel Denizlispor, yeni sezon öncesi sponsorluk anlamında da sıkı bir çalışma gerçekleştiriyor. Temsilcimiz son olarak geçtiğimiz sezon isim ve forma göğüs sponsorluğu anlaşması yaptığı Abalıyağ ile saha içi reklam anlaşması imzaladı. Yeşil-siyahlılar yapılan anlaşmadan 400 Bin TL kazanacak. Anlaşmaya göre Atatürk Stadı’nın farklı yerlerinde Abalı reklamları yer alacak.

“HEMŞERİLERİMİZ ŞEHRİN TAKIMINA SAHİP ÇIKIYOR”

Yeşil-siyahlılara desteklerinden dolayı Abalı firmasına teşekkür eden Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “ Geçtiğimiz sezon Abalı Denizlispor olarak mücadele ettik. Önümüzdeki 5 sezon boyunca da Yukatel Denizlispor olarak mücadele edeceğiz. Türk futbolunun mali açıdan çok ciddi sorunlar yaşadığı böyle kritik bir dönemde hemşerilerimiz şehrimizin takımına sahip çıkıyorlar. Bu şehir takımına sahip çıkıyor. Allah bizi muhtaç etmesin. Hepsine çok teşekkür ederiz. Şehrimizin desteği ile Süper Lig’e çıkmayı başardık. Bundan sonra da aynı birliktelikle Süper Lig’de ilk 5 için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir