6 İLÇEDEN BAKAN GEÇTİ

6 İLÇEDEN BAKAN GEÇTİ

Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek amacıyla Denizli’ye gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 2 günde Denizli’nin 6 ilçesinde adeta çıkarma yaptı.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için hafta sonu memleketi Denizli’ye geldi.  Güney, Honaz, Baklan, Çal, Bekilli ve Çivril ilçelerine giden Bakan Zeybekci, adeta ilçe çıkarması yaptı. Bakan Zeybekci’ye; Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, AK Parti Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İl Sağlık Müdürü Şükrü Arpacı, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Veli Kılınçarslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Süleyman Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ve daire müdürleri eşlik etti.

İlçe ziyaretlerinin birinci gününde Güney ve Honaz ilçelerini ziyaret eden Bakan Zeybekci’nin ikinci ziyaret gününde durakları Baklan, Çal, Bekilli ve Çivril oldu. İkinci günün ilk durağı olan Baklan’da vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Zeybekci, AK Parti Baklan Teşkilatı İlçe Danışma Toplantısı’na katıldı, önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Zeybekci’nin ikinci durağı ise Çal ilçesiydi. Çal programında ilk olarak; Çal Kaymakamlığı’nı ziyaret eden, ardından da AK Parti Çal Teşkilatı İlçe Danışma Toplantısı’na katılan Bakan Zeybekci, büyük bir coşkuyla karşılandı.

Bakan Zeybekci’nin üçüncü durağı Bekilli oldu. Bekilli’de AK Parti Bekilli Teşkilatı İlçe Danışma Toplantısı’nı gerçekleştiren Bakan Zeybekci vatandaşla bir araya geldi. Bakan Zeybekci’nin 2 günlük ziyaret programında son durağı Çivril ilçesi oldu. Çivril’de, Çivril Kaymakamlığı’nı ve Çivril Belediyesi’ni ziyaret eden Bakan Zeybekci çalışmaları dinledi, önerilerde bulundu. Bakan Zeybekci’nin 2 günlük gezi programı AK Parti Çivril Teşkilatı İlçe Danışma Toplantısı ile son buldu. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir