6 HAFTADIR, YÜZBİNLERCE İNSANA ‘EVET’İ ANLATTI

6 HAFTADIR, YÜZBİNLERCE İNSANA ‘EVET’İ ANLATTI

Önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Ak Parti Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu'nun ‘evet’ gezilerine her gün bir yenisi ekleniyor. Günde 18 saat boyunca Denizli ve çevre illerdeki en ücra köye kadar binlerce kilometre yol giden Dr. Ramazanoğlu, 6 haftadır, yüzbinlerce insana ‘evet’i anlattı.

Önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Ak Parti Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu, referandum çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mesleği doktorluk olan Dr. Ramazanoğlu, 6 haftadır geç saatlere dek süren programlarla Denizli ve komşu illerde çalışmalarını sürdürüyor. Dr. Ramazanoğlu'nun toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelip Neden Evet? sorularını cevaplayarak bilgilendirmeler yapması göze çarpıyor.

6 HAFTADIR 18 SAAT MESAİ

Dr. Sema Ramazanoğlu, bir günde yaklaşık olarak 18 saat çalışıyor gün içerisinde bin kilometreden fazla yol giderek binlerce insanla birebir görüşüyor. 6 haftadır aralıksız süren çalışmalarda doktorluk mesleğinin alışkanlığının yararını gördüğünü belirten Dr. Ramazanoğlu, “Biliyorsunuz ben Doktorum. Uykuyla pek aram yoktur. Acil nöbetlerinden beri süre gelen insanlara yardım etme isteği ile perçinlediğim aralıksız çalışma tempomu siyasette de uyguluyor bunu çok verimli buluyorum” dedi.

ABD’DE 5 GÜNDE 5 EYALETE GİTTİ

Ak Parti Milletvekili Dr. Ramazanoğlu, 8 Mart’ta da ABD’ye giderek referandum çalışmaları yürütmüştü. 5 günde 5 eyalette toplantılar yapan Dr. Ramazanoğlu, 40 bin kilometre yol yaparak referandum çalışmalarını kesintisiz sürdürmüştü.

GİDİLMEYEN YER BIRAKMADI

Denizli ve bölge illerde ayak basılmadık yer bırakmayan Dr. Ramazanoğlu, “Ekibimizle günlük ve haftalık programlar yaparak sabah çok erken saatlerde çalışmaya başlıyoruz. Denizli'nin ve komşu illerin bir ilçesinde gidilmeyen bir köyü araştırıyor buluyor ve harekete geçiyoruz. Bizleri görünce çok mutlu oluyor çok seviniyorlar. Elbette biz de öyle tabi. Hemen soruyorlar neden Evet demeliyiz diye, ben de örnekler vererek anlatıyorum. Anladıklarını görmek, gülümsemelerini hissetmek çok güzel bir duygu” diye konuştu.

MUTLAKA SANDIĞA GİDİN

Referanduma 3 gün kaldığını belirten Dr. Ramazanoğlu vatandaşa sandığa gidin çağrısı yaptı ve şunları söyledi: Ben inanıyorum ki vatandaşlarımız neyin kendisi için faydalı olduğunu anladı. 15 yıldır yaptığımız icraatler ile vatandaşlarımızın güvenlerini boşa çıkarmadık, asla da çıkarmayız. Milletimize buradan sesleniyorum; sandığa gidin, demokratik hakkınızı kullanın. Sizin bizlere verdiğiniz yetki ile ilmek ilmek dokuduğumuz bu yeni milli sivil anayasamızı hayata geçirmek için 16 Nisan yükselişin tarihidir. Derdimiz Millet Kararımız Evet.”dedi. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir